0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
نوع کانسیلر
 1. استیکی (14)
 2. جامد (21)
 3. مایع (59)
خانواده رنگ
 1. blue (01)
 2. brown (78)
 3. green (07)
 4. pink (29)
 5. red (02)
 6. violet (04)
 7. white (17)
 8. yellow (04)
قیمت
 • تومان0 تومان0
کرم کامفلاژ ARTDECO
 • 12+
ناموجود
ناموجود
کانسیلر دور چشم مایع Flormar
 • 1+
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

کانسیلر Your

ناموجود

ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
کانسیلر ضد چروک ARTDECO
 • 1+
ناموجود
ناموجود
کاور دور چشم مایع BeYu
 • 2+
ناموجود
c-04
 • 1+
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

کانسیلرها و کرکتورها

حتماً برای شما نیز جالب است که بدانید کانسیلر چیست و انواع کانسیلر چه ویژگی‌ها یا توانمندی‌هایی دارند، چطور می‌توان بهترین کانسیلر را خرید و فرق کانسیلر با کرکتور چیست، برای انتخاب یک کانسیلر قوی یا کالر کرکتور مناسب، توجه به چه نکاتی لازم است؟ برای یافتن پاسخ خود با ما همراه باشید. 

کانسیلر (concealer) یا همان کرم پودر فشرده و کالر کرکتور، در شکل‌های مختلف، برای پوشاندن یا محوکردن عیوب پوست مانند تیرگی‌های زیر چشم و لک های صورت، ناهماهنگی در اندام صورت، جوش های قرمز و... تولید و راهی بازار شده‌اند. امروزه، با توجه به استفاده آسان و درعینِ‌حال کارایی فراوان کانسیلر، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

فرق کانسیلر و کالر کرکتور

کانسیلر یا پوشاننده، وظیفه‌ی زیرسازی آرایش را بر عهده دارد، در حالی انواع کالر کرکتور، مجموعه‌ای از اصلاح کننده ها هستند که در رنگ‌های مختلف و با کارایی متفاوت به بازار عرضه شده‌اند. البته عملکرد این دو محصول بسیار شبیه به هم بوده و در بیشتر افراد، انواع کرکتور را نیز با نام کانسیلر می‌شناسند.

انواع کانسیلر

کانسیلرها در حالت جامد و مایع بوده و به شکل قلمی (مدادی)، کرمی و استیکی (ماتیکی) و در رنگ‌های مختلف عرضه شده‌اند:

 • کانسیلر قلمی یا مدادی: این کانسیلر ظاهری شبیه به گچ و مات دارد؛ به‌همین دلیل برای کانتور ابزار مناسبی است. این مداد علاوه‌بر پوشاندن لک های صورت، برای ایجاد برجستگی در زیر چشم و روی گونه هم استفاده می‌شود.
 • کانسیلر کرمی: این کانسیلر بهترین گزینه برای پوست خشک است؛ چراکه ساخت آن بر پایه آب و چربی است. این محصول توانایی فراوانی در پوشانندن تیرگی‌ها و لک‌های صورت دارد.
 • کانسیلر استیکی: این کانسیلر بافت گچی و خشک دارد؛ به همین دلیل بهتر است قبل از استفاده از آن، ناحیه‌ی مدنظر را با روغن متناسب با پوست، چرب کنید. گفتنی است این محصول خاصیت پوشانندگی مطلوبی دارد.
 • کانسیلر مایع: بهترین کانسیلر برای پوست چرب، کانسیلر مایع است؛ زیرا بر پایه آب ساخته می‌شود. این محصول خاصیت پوشانندگی متوسطی داشته و برای یکدست‌کردن پوست زیر چشم با دیگر قسمت‌های صورت استفاده می‌شود. دقت کنید اگر کانسیلر مایع برای پوست خشک استفاده شود، باعث ایجاد چین و چروک می‌شود.

نکته: بهتر است برای کانسیلر زدن از اسفنج استفاده کنید.

انتخاب کانسیلر متناسب با رنگ و عارضه پوست

ازآنجایی‌که یکی از اهداف استفاده از کانسیلر، پوشاندن عیوب مختلف پوست است و عیوب پوست نیز مخصوصاً در اشکال و رنگ‌های مختلف روی صورت ایجاد می‌شوند، بهترین کانسیلرها هم با رنگ‌های مختلف به بازار عرضه شده‌اند.

برای انتخاب رنگ مناسب کانسیلر باید به دایره‌ی رنگ‌ها توجه کنید. هر رنگی، رنگ مقابل خود را خنثی می‌کند. مثلاً رنگ سبز، ‌رنگ قرمز را خنثی می‌کند؛ بنابراین برای پوشاندن لکه های قرمز پوست باید از کانسیلر سبز استفاده کنید.

به همین صورت از کانسیلر زرد برای پوشاندن تیرگی زیر چشم و از کانسیلر نارنجی برای رفع کبودی‌های مایل به بنفش استفاده کنید. همچنین اگر هدفتان زیرسازی آرایش است، در زمان خرید کانسیلر باید رنگ پوست خود را در نظر بگیرید. اگر پوست تیره‌ای دارید، کانسیلر با پایه رنگ هلویی و صورتی تهیه کنید و اگر پوست روشنی دارید رنگی را انتخاب کنید که یک یا دو درجه از پوستتان روشن‌تر باشد.

نکات مهم در خرید کانسیلر عالی

برای خرید بهترین کانسیلر ابتدا نوع پوست و نیاز خود را بشناسید، سپس کانسیلر مناسب را با توجه به هزینه‌ای که در نظر گرفته‌اید، انتخاب کنید. بهترین مارک کانسیلر با کیفیت مانند دبورا، آرکانسیل، کلارینس، آرت‌دکو و بورژوا در فروشگاه اینترنتی اُردمی یافت می‌شود. با مراجعه به این سایت، به‌راحتی و در کمترین زمان ممکن، تجربه خرید انواع کرکتور یا کانسیلر عالی را برای خود رقم بزنید.