0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

روش پرداخت

روش پرداخت

در فروشگاه اینترنتی اُردمی، هزینه کلیه سفارشات از طریق پرداخت آنلاین (یا پرداخت اینترنتی) صورت می‌گیرد. همه کاربرانِ دارای کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، با استفاده از کارت‏‌ بانکی خود، مبلغ خرید خود را از طریق هر کدام از درگاه‌های اینترنتی بانک‌های «ملت» یا «پارسیان» به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ خرید، به منزله ثبت قطعی سفارش شما خواهد بود و پس از آن، سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال خواهد شد.

 

 اطلاعات کارت بانکی

 

روش پرداخت آنلاین

برای انجام پرداخت‌های آنلاین، از طریق درگاه‌های اینترنتی بانک‌ها به اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود نیاز دارید که شامل موارد زیر می‌شود:

  1. شماره کارت: شماره 16 رقمی کارت که بر روی کارت درج شده است (بدون وارد کردن فاصله یا خط تیره بین ارقام).
  2. رمز اینترنتی: داشتن رمز خرید اینترنتی (یا رمز دوم) برای پرداخت آنلاین الزامی است. چنانچه تاکنون برای کارت بانکی خود، رمز دوم اختصاص نداده‌اید و یا آن را فراموش کرده‌اید، برای تخصیص مجدد رمز دوم می‌توانید به دستگاه‌های خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه نمایید.
  3. شماره CVV2: کد شناسایی دوم (CVV2) یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی حک شده و به ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
  4. تاریخ انقضای کارت: تاریخ انقضا روی بیشتر کارت‌های بانکی درج شده است. اگر بر روی کارت بانکی شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از عدد 99 به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید. همچنین، در مورد کارت‌های بانکی‌ای که سال انقضای آن‌ها 1400 می‌باشد، وارد کردن تنها دو عدد سمت راست سال انقضا، 00 (صفر-صفر) در بخش مربوط به سال انقضا کافی است.

پس از وارد کردن این اطلاعات و تایید پرداخت، با مشاهده پیام «سفارش شما با موفقیت ثبت شد»، از موفقیت عملیات پرداخت خود آگاه می‌شوید و بلافاصله مشخصات سفارش شما از طریق پیامک (SMS) به تلفن همراه شما ارسال می‌گردد.

لطفاً توجه فرمایید که گاهی ممکن است در هنگام پرداخت آنلاین، شبکه بانکی دچار اخلال باشد و عملیات پرداخت با خطا مواجه گردد. در این حالت، معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و بانک پس از رفع مغایرت‏‌ها، مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما باز می‌گرداند.