0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

شرایط ارسال

شرایط ارسال

اُردمی همواره می‌کوشد کالاهای خریداری‌شده توسط شما عزیزان را با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست شما برساند. برای این منظور، روش‌ها و شرکت‌های پُستی مختلف را آزموده‌ایم و از میان آن‌ها بهترین‌ها را برگزیده‌ایم تا در هر شهر و روستایی که سکونت دارید، با آرامش خیال، لذت خریدی آسان و مطمئن را تجربه کنید.
 
کلیهٔ سفارشاتی که در روزهای غیرتعطیل، از سراسر ایران تا پیش از ساعت ۸ صبح ثبت می‌شوند و مبلغ آن‌ها به‌طور کامل پرداخت می‌گردد، همان روز در فرایند تأمین کالا، بسته‌بندی و ارسال قرار می‌گیرند و زمان تحویل آن‌ها به خریداران، بسته به شهر مقصد، بین ۳ تا ۶ روز کاری خواهد بود. فرآیند بسته‌بندی و ارسال سفارشاتی که پس از ساعت ۸ صبح ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعد آغاز می‌شود. «روز کاری» به‌معنی روزهای شنبه تا پنجشنبهٔ هر هفته، به‌استثنای تعطیلات رسمی کشور است.

زمان ارسال

از نظر شرکت‌های ارائه‌دهندهٔ خدمات پُست هوایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، جزو محصولات قابل‌احتراق و پُرخطر محسوب می‌شوند و متأسفانه امکان ارسال هوایی آن‌ها وجود ندارد. ازاین‌رو کلیهٔ سفارشات خریداران عزیز، از طریق پُست‌های زمینی ارسال می‌شوند و تحویل آن‌ها درب منزل خریداران، بسته به شهر مقصد، بین ۳ تا ۶ روز کاری، از زمان ثبت سفارش، زمان خواهد برد.

هزینهٔ ارسال

هزینهٔ ارسال کلیهٔ سفارشات تا وزن ۱,۰۰۰ گرم، برای شهر مشهد ۲۴,۰۰۰ تومان و برای دیگر نقاط ایران ۳۴,۰۰۰ تومان است. به‌ازای هر ۵۰۰ گرم وزن بیشتر، مبلغ ۸,۰۰۰ تومان به هزینهٔ ارسال اضافه می‌شود.

ساعات تحویل

تحویل سفارشات، در ساعات کاری شهر یا روستای مقصد صورت می‌پذیرد.

محل تحویل

نشانی پُستی تحویل‌گیرنده، می‌بایست دقیق و قابل‌استناد باشد و امکان تحویل‌دادن سفارشات در اماکن عمومی همچون کافه‌ها، کافی‌نت‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها و مانند آن وجود ندارد.