0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

شرایط ارسال

شرایط ارسال

اُردمی همواره می‌کوشد کالاهای خریداری‌شده توسط شما عزیزان را با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست شما برساند. برای این منظور، روش‌ها و شرکت‌های پُستی مختلف را آزموده‌ایم و از میان آن‌ها بهترین‌ها را برگزیده‌ایم تا در هر شهر و روستایی که سکونت دارید، با آرامش خیال، لذت خریدی آسان و مطمئن را تجربه کنید.
 
کلیهٔ سفارشاتی که در روزهای غیرتعطیل، از سراسر ایران تا پیش از ساعت ۸ صبح ثبت می‌شوند و مبلغ آن‌ها به‌طور کامل پرداخت می‌گردد، همان روز در فرایند تأمین کالا، بسته‌بندی و ارسال قرار می‌گیرند و زمان تحویل آن‌ها به خریداران، بسته به شهر مقصد، بین ۲ تا ۵ روز کاری خواهد بود. فرآیند بسته‌بندی و ارسال سفارشاتی که پس از ساعت ۸ صبح ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعد آغاز می‌شود. «روز کاری» به‌معنی روزهای شنبه تا پنجشنبهٔ هر هفته، به‌استثنای تعطیلات رسمی کشور است.

زمان ارسال

از نظر شرکت‌های ارائه‌دهندهٔ خدمات پُست هوایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، جزو محصولات قابل‌احتراق و پُرخطر محسوب می‌شوند و متأسفانه امکان ارسال هوایی آن‌ها وجود ندارد. ازاین‌رو کلیهٔ سفارشات خریداران عزیز، از طریق پُست‌های زمینی ارسال می‌شوند و تحویل آن‌ها درب منزل خریداران، بسته به شهر مقصد، بین 2 تا 5 روز کاری، از زمان ثبت سفارش، زمان خواهد برد.

هزینهٔ ارسال

در مشهد:

از جایی که ارسال سفارشات خریداران ساکن در شهر مشهد، توسط سرویس «اُردمی اکسپرس» انجام می‌شود، هزینهٔ ارسال بسته‌های این گروه از خریداران، برای سفارشات با مبلغ کمتر از ۵۰۰هزارتومان، تنها ۱۵,۰۰۰ تومان محاسبه می‌شود و سفارشات با مبلغ بیشتر از ۵۰۰هزارتومان، به‌طور رایگان برای آن‌ها ارسال می‌گردند.
 
در دیگر شهرها و روستاهای ایران:

در اُردمی، هزینهٔ ارسال این دسته از سفارشات، به‌طور متغیر و بر حسب دو عامل «مبلغ سفارش» و «وزن بسته» به‌شرح زیر محاسبه می‌شود:
 
الف) سفارش‌های با مبلغ کمتر از ۵۰۰هزارتومان:

برای این گروه از سفارشات، هزینهٔ ارسال بسته‌های با وزن بین ۰ تا ۱,۰۰۰ گرم، برابر ۲۵,۰۰۰ تومان است و به‌ازای هر ۵۰۰ گرم وزن بیشتر، مبلغ ۶,۰۰۰ تومان به هزینهٔ ارسال اضافه می‌شود؛ مثلاً هزینهٔ ارسال بسته‌ای با وزن ۱,۲۰۰ گرم (با مبلغ سفارش کمتر از ۵۰۰هزارتومان)، برابر ۳۱,۰۰۰ تومان محاسبه خواهد شد.
 
ب) سفارش‌های با مبلغ بیشتر از ۵۰۰هزارتومان:

برای این گروه از سفارشات، ارسال بسته‌های با وزن بین ۰ تا ۱,۰۰۰ گرم، رایگان خواهد بود و به‌ازای هر ۵۰۰ گرم وزن بیشتر، مبلغ ۶,۰۰۰ تومان به‌عنوان هزینهٔ اضافه‌وزن به مبلغ سفارش اضافه می‌شود؛ مثلاً هزینهٔ ارسال بسته‌ای با وزن ۱,۲۰۰ گرم (با مبلغ سفارش بیشتر از ۵۰۰هزارتومان)، برابر ۶,۰۰۰ تومان محاسبه خواهد شد.

ساعات تحویل

تحویل سفارشات، در ساعات کاری شهر یا روستای مقصد صورت می‌پذیرد.

محل تحویل

نشانی پُستی تحویل‌گیرنده، می‌بایست دقیق و قابل‌استناد باشد و امکان تحویل‌دادن سفارشات در اماکن عمومی همچون کافه‌ها، کافی‌نت‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها و مانند آن وجود ندارد.