0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

شرایط ارسال

شرایط ارسال

اُردمی همواره می‌کوشد کالاهای خریداری شده توسط شما عزیزان را با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست شما برساند. برای این منظور، روش‌ها و شرکت‌های پُستی مختلف را آزموده‌ایم و از میان آن‌ها بهترین‌ها را برگزیده‌ایم تا در هر شهر و روستایی که سکونت دارید، با آرامش خیال، لذت خریدی آسان و مطمئن را تجربه کنید.

کلیه سفارشاتی که در روزهای غیرتعطیل، از سراسر ایران تا پیش از ساعت 12 ثبت می‌شوند، در همان روز به یکی از شرکت‌های پُستی طرف قرارداد اُردمی (شرکت پُست جمهوری اسلامی ایران، آرامِکس، چاپار و ...) تحویل و برای سفارش‌دهندگان ارسال می‌گردند. فرآیند بسته‌بندی و ارسال سفارشاتی که پس از ساعت 12 ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعد صورت می‌پذیرد.
روز کاری به معنی روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی کشور است.


زمان ارسال

محصولات آرایشی و بهداشتی، از نظر شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پُست هوایی، جزو محصولات قابل احتراق و پرخطر محسوب می‌شوند و متاسفانه امکان ارسال هوایی آن‌ها وجود ندارد. به همین دلیل، کلیه سفارشات ثبت شده از طریق پُست‌های زمینی ارسال می‌گردد و تحویل آن‌ها درب منزل خریداران بین 2 تا 5 روز کاری، زمان خواهد برد.

 

هزینه ارسال

در حال حاضر، ارسال سفارشات بالای ۲۹۰هزار تومان رایگان است. هزینه‌ی‏ ارسال کلیه سفارشات زیر ۲۹۰هزار تومان، برای سفارش‌دهندگان ساکن در شهر مشهد، ۶,۰۰۰ تومان و برای خریداران دیگر نقاط کشور، ۱۴,۰۰۰ تومان است. تحویل سفارشات، معمولاً در بین ساعات کاری شهر یا روستای مقصد صورت می‌پذیرد. (لطفاً دقت داشته باشید تحویل سفارشات در اماکن عمومی همچون کافه‌ها، کافی‌نت‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است نشانی پُستی تحویل‌گیرنده، دقیق و قابل استناد باشد.)