0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%

شامپو درمان کننده شوره چرب Science

Science Greasy Dandruff Shampoo

5
2
  • 5 2
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1130254362885126
ثبت امتیاز:
‎185,000 تومان
+6 بُن تخفیف (راهنمای بُن تخفیف)

معرفی کوتاه

شامل ترکیبات ضد شوره و ضد قارچ زینک پیریتیون ۲٪ و پیروکتون اولامین بوده که در ابتدای هفته اول مصرف نتایج ثمربخشی را بروز می دهد. غنی شده با عصاره های گیاهی مریم گلی، بارهنگ، اکیستوم، عشقه، رازیانه، رازک، مرهم لیمو، داروش، بومادران کوهی، کاهو و روغن گل بابونه به عنوان تمیز کننده و پاکسازی کننده، ضد عفونی کننده، ضد قارچ، ضد التهاب، کاهش دهنده چربی، آب رسان و افزایش دهنده جریان خون میرگی می باشد که در نتیجه شادابی و طراوت از دست رفته مو و پوست سر را احیاء نموده و تعادل فیزیولوژیک پوست سر را تنظیم می نماید.

شوره چرب یا Pitiriasis Steatoide Capitis یکی ازشایع ترین عوارض نامطلوب پوست سر می باشد که بر اثر عوامل قارچی به وجود آمده و سلامت و زیبائی موها را تهدید می نماید. مشخصه آن پوسته های چرب زرد رنگی است که در ناحیه پیشین (خط مو)، ناحیه اطراف گوش و کورتکس ظاهر می شوند. شوره خود به خود از بین نمی رود و بر عکس هر چه بیشتر باقی می ماند بدتر شده و باعث بروز حساسیت ها و التهاب های پوست سر می شود. این فرآورده به سبب ترکیبات ویژه نظیر فاکتورهای فعال ضد شوره، عناصر پاک کننده، ترکیبات ضد التهاب و خارش پوست سر ضمن از بین بردن شوره و خارش پوست سر با تقویت سیستم دفاعی پوست سر وضعیت آن را نرمال ساخته و بهبود می بخشد.

نوع محصول شامپو
مورد استفاده شوره شدید, شوره چرب, ضد قارچ, پوست سر حساس و خارش‌دار و ملتهب
وزن -
حجم 200 ml
اثرات تمیز کننده و پاکسازی کننده، ضد عفونی کننده، ضد قارچ، ضد التهاب، کاهش دهنده چربی، آب رسان و افزایش دهنده جریان خون میرگی می باشد که در نتیجه شادابی و طراوت از دست رفته مو و پوست سر را احیاء نموده و تعادل فیزیولوژیک پوست سر را تنظیم می نماید.
ترکیبات‌ عصاره های گیاهی مریم گلی، بارهنگ، اکیستوم، عشقه، رازیانه، رازک، مرهم لیمو، داروش، بومادران کوهی، کاهو و روغن گل بابونه
توضیحات دوره درمان این محصولات حداقل 2 تا 3 ماه بوده که شامل مصرف همزمان شامپو و تونیک می باشد. به منظور مبارزه موثر با شوره انجام برنامه های بهداشتی صحیح و کنترل بیشتر روی فعالیت میکروبی ضروری است. شامپوی ضد شوره ساینس می تواند در درمان های مکرر شوره استفاده شود
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند ایتالیا
برند Science

موها را به شامپو آغشته نمائید و به آرامی ماساژ دهید (جهت عملکرد اجزای فعال) کف ۲ تا ۳ دقیقه روی سر باقی مانده سپس مو ها را آبکشی نمائید، دستورالعمل فوق را تا زمانی که شوره کنترل شود ۲ تا ۳ بار در هفته به مدت ۳ ماه تکرار کنید.

تعداد کل دیدگاه ها: 0
تعداد کل امتیازها: 2
تعداد کل پاسخ ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند Science

مطالعات و پژوهش های کارشناسان متخصص شرکت Alifarma) ViVipharma) ایتالیا که طی ۳۰ سال گذشته در زمینه شناخت علمی و روش های نوین مراقبت و حفظ سلامتی مو صورت گرفته است بیانگر این واقعیت است که مراقبت از مو نه تنها باید شامل ویژگی زیبائی شناسی باشد، بلکه می بایست دیگر مشکلات جدی تر مو را که مربوط به سلامتی و تندرستی آن است، تضمین نماید. محصولات SCIENCE از نظر آرایشی و پوست شناسی، بالاترین کیفیت مطلوب مورد نیاز را داشته و به موها سلامت و طراوت می بخشد.

SCIENCE خدمات خود را با یک تست کامپیوتری که بینشی صحیح از مشکلات خاص مو از نظر بهداشتی و زیبایی و نیز درکی اساسی از ساختار پایه مو و تغییراتی که ممکن است مو در اثر فاکتورهای فیزیولوژیک و محیطی بروز دهد شروع می کند و فرآورده هایی نظیر SCIENCE را که شامل شامپو و تونیک می باشد همراه با مکمل های غذایی و ویتامینه همچون Glycovit ،Dermaforte ،Dermaseb را در درمان های با کیفیت بالا خصوصا با هدف پیشگیری و مراقبت از پوست سر و زیبائی مو عرضه می نماید.
علی رغم اینکه ممکن است اهداف علوم آرایشی و پوست شناسی کمی متفاوت باشند، لیکن فلسفه اساسی آنها مشابه بوده و هر کدام مکمل دیگری است. از جهت آرایشی توجه بر موهای سالم و زیبا متمرکز است در حالی که در علم پوست شناسی تاکید بر درمان است و هدف آن پیشگیری و درمان مشکلات مو و پوست سر می باشد. پیوند علم آرایشی و پوست شناسی به روش جدید پایه ریزی شده است به نام تریکولوژی علمی SCIENCE که علم SCIENCE پاسخی روشن به درخواست روز افزون و فراگیر عمومی برای مشاوره های مربوط به مشکلات و عوارض خاص مو بوده و شیوه ای مناسب جهت برخورداری از موهایی زیبا و سالم می باشد.

محصولات مشابه
شامپو گزنه KLORANE

شامپو گزنه KLORANE

‎89,900 تومان
شامپو تثبیت رنگ با عصاره فندق Nelly
شامپو درمان ریزش موی چرب Cerita
شامپو رزماری ضد موخوره Cliven
شامپو تثبیت کننده و تقویتی موی رنگ شده Nelly
شامپو بازسازی‌کننده اچ نوتری ملین Pharmaceris
٪25

شامپو بازسازی‌کننده اچ نوتری ملین Pharmaceris

Special Price ‎141,000 تومان

قیمت عادی: ‎188,000 تومان

شامپو کرم محرک آنافاز DUCRAY
شامپو بالنگ KLORANE

شامپو بالنگ KLORANE

‎89,900 تومان