0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
  1. اسپری و روغن ساقه مو (01)
  2. سرم تقویتی ریشه مو (09)
  3. شامپو (10)
  4. ماسک و نرم کننده (02)

کرم نرم کننده و حالت دهنده Science

شروع از ‎139,000 تومان

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Science

مطالعات و پژوهش های کارشناسان متخصص شرکت Alifarma) ViVipharma) ایتالیا که طی ۳۰ سال گذشته در زمینه شناخت علمی و روش های نوین مراقبت و حفظ سلامتی مو صورت گرفته است بیانگر این واقعیت است که مراقبت از مو نه تنها باید شامل ویژگی زیبائی شناسی باشد، بلکه می بایست دیگر مشکلات جدی تر مو را که مربوط به سلامتی و تندرستی آن است، تضمین نماید. محصولات SCIENCE از نظر آرایشی و پوست شناسی، بالاترین کیفیت مطلوب مورد نیاز را داشته و به موها سلامت و طراوت می بخشد.

SCIENCE خدمات خود را با یک تست کامپیوتری که بینشی صحیح از مشکلات خاص مو از نظر بهداشتی و زیبایی و نیز درکی اساسی از ساختار پایه مو و تغییراتی که ممکن است مو در اثر فاکتورهای فیزیولوژیک و محیطی بروز دهد شروع می کند و فرآورده هایی نظیر SCIENCE را که شامل شامپو و تونیک می باشد همراه با مکمل های غذایی و ویتامینه همچون Glycovit ،Dermaforte ،Dermaseb را در درمان های با کیفیت بالا خصوصا با هدف پیشگیری و مراقبت از پوست سر و زیبائی مو عرضه می نماید.
علی رغم اینکه ممکن است اهداف علوم آرایشی و پوست شناسی کمی متفاوت باشند، لیکن فلسفه اساسی آنها مشابه بوده و هر کدام مکمل دیگری است. از جهت آرایشی توجه بر موهای سالم و زیبا متمرکز است در حالی که در علم پوست شناسی تاکید بر درمان است و هدف آن پیشگیری و درمان مشکلات مو و پوست سر می باشد. پیوند علم آرایشی و پوست شناسی به روش جدید پایه ریزی شده است به نام تریکولوژی علمی SCIENCE که علم SCIENCE پاسخی روشن به درخواست روز افزون و فراگیر عمومی برای مشاوره های مربوط به مشکلات و عوارض خاص مو بوده و شیوه ای مناسب جهت برخورداری از موهایی زیبا و سالم می باشد.