0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
 1. عطر و ادکلن‌ها (07)
قیمت
 • تومان0 تومان0
ادوپرفيوم اورینس Van Cleef and Arpels
 • 100
ناموجود
ادو پرفيوم ریو الیکسیر Van Cleef
 • 50
 • 100
ناموجود
ادو تويلت زار Van Cleef
 • 100
ناموجود
ادو پرفيوم فیری روبیس Van Cleef and Arpels
 • 100
ناموجود
ادو تویلت میدنایت این پاریس Van Cleef & Arpels
 • 75
ناموجود
ادو پرفيوم ریو Van Cleef
 • 100
ناموجود
ادو تويلت ميدنايت اين پاريس Van Cleef
 • 125
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Van Cleef and Arpels

Van Cleef and Arpels یک شرکت لوکس ساخت جواهر، ساعت و عطر در فرانسه است. این شرکت توسط چارلز آرپل و آلفرد ون کلیف در سال 1896 تاسیس شد. این دو در سال 1906 اولین فروشگاه خود را در محله باشکوه وندوم تاسیس نمودند. آن‌ها به دلیل استفاده از سنگ‌‌‌های گران‌‌‌بها، تخصص و ابتکار در تکنیک کاربرد سنگ معروف بودند.

Van Cleef And Arpels logo 

شهرت آن‌‌‌ها سبب گسترش چند بوتیک دیگر بین سال‌‌‌های 1909 تا 1939 شد. در سال 1942 خانواده آرپل به ایالات متحده مهاجرت کرد و اولین فروشگاه خود در امریکا را افتتاح کرد. این برند همچنین به آسیا گسترش یافت و تا سال 1999 تحت مالکیت همان خانواده باقی ماند و پس از آن Compagnie Financière Richemont S.A آن را خریداری کرد.

جواهرات زیبای ون کلیف و آرپل زینت بخش افراد سلطنتی و اشخاص برجسته سیاسی، افراد تراز اول جامعه و بسیاری از هنرمندان بوده است.

اولین عطر این برند یک عطر زنانه با رایحه آلدهید و گل کلاسیک بود که در سال 1978 عرضه شد. این عطر اولین انتخاب مشتریان بود و در طول سال‌‌‌ها الهام‌بخش بسیاری از پیشروان این صنعت بود. دیگر عطر های معروف این شرکت Tsar (1989), Feerie (2008) و یک مجموعه فوق‌‌‌العاده با عطر های لوکس بود که اولین آن‌‌‌ها در سال 2009 عرضه شد.

برند ون کلیف و آرپل تا کنون 56 عطر تولید کرده ‌‌است که اولین آن‌‌‌ها در سال 1976 و آخرین آن‌‌‌ها در سال 2017 بوده است. این عطر ها با همکاری عطرسازانی همچون ریچارد هرپین، ژان کلود النا، راجر پلگرینو، سونیا کانستنت، دومیتیل برتیر، الیور پولگ، پاسکال گیراکس، لوییس مونت، ژاک کاوالیر، آلبرتو موریلاس، کویینتین  بیش، امیلی کوپرمن، آنتونی ماسوندیو، مارک باکستون، ناتالی فیشتائر، ناتالی گراسیا سیتو، راندا حامامی، آماندین کلرک ماری، الیور پچسک، اولین بولانگر، کریستف ریناد، آنتونی لی، ناتالی لارسون، فرانسیس کورکجیان، تیری واسر. برنارد النا، دیوید آپل، اویی شار، فانی گرا و فیلیپ بوستون ساخته شده‌‌‌اند.