0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (02)
قیمت
  • تومان0 تومان0
ادو تویلت کریشن Ted Lapidus
  • 100
ناموجود
ادو تويلت وایت سول Ted Lapidus
  • 100
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند TED LAPIDUS

ادموند "تد" لاپیدوس متولد پاریس از والدینی روسی در سال 1929 بود. او که پدرش خیاط بود قبل از تاسیس برند خود در سن بیست سالگی، نزد کریستین دیور کارآموزی می‌کرد. لاپیدوس در سال 1963به اتحادیه طراحان مد سطح بالای فرانسه پیوست و پس از آن کاملا مستقل شد.

لاپیدوس سبکی متفاوت در طراحی لباس داشت که در تحولات دهه 1960 مورد تقاضای بسیاری واقع شد. طراحی‌های او اغلب تم سفری داشتند و المان‌های ارتشی مثل سردوشی روی شانه‌ها تعبیه می‌شد. او نقش زیادی در مد شدن جین‌های آبی در جریان مد داشت. مد لاپیدوس توسط ستارگان محبوب آن زمان مشهور شد مثل تویگی، آلن دلون، بریجیت باردو و بیتلز به ویژه جان لنون. او همچنین تویگی را تشویق کرد تا به جای دامن، کت و شلوار و کراوات بپوشد.

TED LAPIDUS logo

جالب توجه است که لاپیدوس از تکنیک‌های تولید انبوه استفاده کرد تا طراحی مد خود را برای مشتریان متوسط نیز قابل دسترس کند.

برند تد لاپیدوس در دهه 1970 با کمرنگ شدن علاقه‌اش به لباس‌های لوکس، تولید لوازم جانبی را توسعه داد. لاپیدوس به عنوان یکی از آغازکنندگان طراحی شراکت برای تولید عطر، با شرکت لورئال در سال 1970 به همکاری پرداخت تا تحت نام برند تد لاپیدوس عطر تولید کند.

در سال 1989 پسر لاپیدوس، الیور، مدیریت شرکت را به عهده گرفت. در سال 2000  به طور رسمی تولید لباس را کنار گذاشت و فقط روی لوازم جانبی و عطر تمرکز کرد. تد لاپیدوس در سال 2008 درگذشت.

اولین عطر این شرکت VU یک عطر مردانه بود که در سال 1975 وقتی که پروانه تولید در دست لورئال بود عرضه شد. این مجوز در سال 1983 به گروه ژاک بوگارت منتقل شد.

برند تد لاپیدوس تا کنون 31 عطر تولید کرده است که اولین آن‌ها در سال 1975 و آخرین آن‌ها در سال 2016 بوده‌اند. این عطر ها با همکاری عطرسازانی همچون الکساندرا گارلین، جرارد آنتونی، ژان پیر ویل، راجر پلگرینو، پیر بوردون، مارتین گراس، ژان ژاک، برنارد النا، الکساندرا مونت، موریس راسل، نوربرت بیژائو و فرانسیس کورکجیان ساخته شده‌اند.