0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
  1. تقویت کننده مژه و ابرو (04)
  2. بادی اسلیم (04)
  3. دور چشم (01)
  4. ریمل (01)
  5. شویند‌ه‌ها و پاک‌کننده‌ها (01)
  6. ماسک ها (01)
  7. مرطوب کننده رنگی (01)
  8. بالم لب (01)

سرم لاغری TALIKA

‎629,000 تومان
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند TALIKA

تالیکا در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی کارنامه پُروپیمانی دارد، این شرکت محصولاتی برای درمان عارضه‌های چشم، صورت و بدن تولید می‌کند.

تالیکا، چشم‌ها را آینه تمام‌نمای روح انسان می‌داند. ترکیبات مخصوص چشم تالیکا که با استفاده از فرمول‌های نوآورانه و اختصاصی تولید شده‌اند به بهترین نحو از چشم‌ها محافظت می‌کنند. به این ترتیب با استفاده از محصولات تالیکا دیگر جایی برای نگرانی در خصوص عارضه‌های نظیر سیاهی زیر چشم، پف‌کردن چشم‌ها، چین‌وچروک‌های اطراف چشم، لکه‌های سیاه و سایر عارضه‌های پوست نواحی دور چشم وجود ندارد.

talika logo

جالب است بدانید تالیکا به این راحتی به جایی که اکنون قرار دارد نرسیده و برای رسیدن به هدف خود، راه درازی را پیموده است.

همه چیز از سال 1948 شروع شد، در آن سال، دانیل روشه (Danielle Roches)، به فکر ساخت یک کرم با استفاده از عصاره گیاهان برای درمان سوختگی چشم سربازان افتاد. کرم ساخت دست این بانوی محقق فرانسوی به خوبی توانست سوختگی چشم سربازان را درمان کند، اما جالب‌ است بدانید در کنار درمان سوختگی چشم، این کرم تاثیر زیادی در رشد مژه‌ و ابرو داشت. این امر باعث شد به صورت کاملا غیر منتظره، اولین کرم اسطوره‌ای تالیکا اختراع شود. پس از موفقیت این کرم، دامنه گسترش محصولات تالیکا روز‌به‌روز افزایش پیدا کرد و امروزه شاهد محصولات مختلفی از جانب تالیکا هستیم که به صورت تخصصی به سلامت چشم و پوست اطراف آن کمک می‌کنند. این محصولات به کمک بانوانی شتافتند که مژه‌ یا ابروهای کم‌پشتی داشتند، این ترکیبات به سلامتی پوست نواحی دور چشم نیز کمک می‌کند. در کنار ترکیبات اختصاصی چشم، تالیکا محصولات آرایشی دیگری مانند کانسیلر، لایه‌بردار و پاک‌کننده‌های آرایش را روانه بازار کرده است. به این ترتیب می‌توان گفت محصولات تالیکا به نمایان کردن زیبایی ذاتی بانوان کمک می‌کند.

همان‌گونه که اشاره شد، تالیکا پس از موفقیت در ساخت محصولات حفظ سلامتی چشم و نواحی اطراف آن، دامنه تحقیقات خود را گسترش داد؛ این امر باعث شده تا با کمک‌ گرفتن از دانش، شاهد ساخت ترکیب بسیار موثری برای برطرف کردن لکه‌های پوستی از جانب تالیکا باشیم.

تالیکا یکی از شرکت‌های پیشرو در صنایع آرایشی و بهداشتی است که محصولاتی با اثربخشی بسیار بالا برای درمان لکه‌های تیره پوست و عوارض جوش‌های آکنه تولید می‌کند، روی محصولات تالیکا برای درمان چربی بیش از اندازه پوست و چروک‌های ظریف پوست نیز می‌توان حساب باز کرد.