0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (01)
ادو تویلت ادیشن 2014 SWAROVSKI
  • 50
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند SWAROVSKI

نام سواروسکی در سرتاسر جهان به خلق کریستال‌هایی با برش‌های زیبا و ظریف و جواهرات تزئینی لوکس شناخته شده است. این شرکت را دو سرمایه‌گذار به نام‌های آرماند کاسمن و فرانز وایس در سال ۱۸۹۵ تأسیس کردند. هدف از تأسیس این شرکت تجاری‌سازی فرایندی از برش کریستال بود که جواهرساز مشهور، دانیل سواروسکی (با نام اصلی دانیل سوارتز)، ابداع کرده بود. کارخانه‌ی سواروسکی بعد از انتخاب مکان مناسبی با دسترسی به برق تولید شده در شهر واتنس در منطقه‌ی تایرول اتریش، شروع به کار کرد. اکنون بیش از یک قرن است که این برند با خلق کریستال‌های چشم‌نواز و درخشان، زیبایی و تنوع را به دنیا هدیه کرده است.

swarovski about

تولیدات سواروسکی در طول زمان، گسترش پیدا کرده و در کنار کریستال‌های لوکس، لوازم دکوری کریستالی منزل و جواهرات، شامل ابزار‌های دقیق و محصولات مربوط به امنیت جاده نیز می‌شود.

در طول سال‌‌ها، کریستال‌های سواروسکی همواره انتخاب پرطرفداری برای شیشه‌های عطر با تزئینات زیبا بوده است. اولین عطر با برند سواروسکی با نام Aura در سال ۲۰۱۲ به بازار آمد.

سواروسکی که تاکنون هشت عطر با نام خود ارائه کرده است، برندی جدید در تولید عطر به حساب می‌آید. اولین عطر این برند در سال ۲۰۱۱ خلق شده و جدیدترین‌ آن‌ها نیز در سال ۲۰۱۴ عرضه شده است. این عطر ها با همکاری عطرسازانی مانند اولیویر کرسپ، ژان پیر بتوارت، فابریس پلگرین، ورونیک نایبرگ، آلینور ماسنه و سونیا کونستانت ساخته شده‌اند.