0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
 1. مرطوب کننده دست (01)
 2. دور چشم (07)
 3. روشن کننده (01)
 4. شویند‌ه‌ها و پاک‌کننده‌ها (05)
 5. ضد آفتاب (01)
 6. ضد جوش (01)
 7. ضد لک (02)
 8. ضد‌ چروک (09)
 9. لایه‌بردار‌ها (01)
 10. لیفتینگ (02)
 11. ماسک ها (03)
 12. مرطوب کننده‌ها و آبرسان (06)

لوسیون ضد آفتاب با skincode SPF 50

شروع از ‎335,000 تومان

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند skincode

سوئیسی‌ها در وقت‌شناسی زبانزد همگان هستند، آن‌ها همچنین در ثابت نگاه داشتن زمان و حتی بازگرداندن زمان به عقب نیز مهارت خاصی دارند و این امر را مدیون تبحر خود در زمینه علم مراقبت از پوست هستند.

شرکت سوئیسی اسکین‌کد AG در سال ۱۹۹۸ به دست مجموعه‌ای از افراد متخصص افتتاح شد که دانش و تجربه زیادی در صنعت محصولات آرایشی داشتند. این شرکت، نام سوئیس را در محصولات نوآورانه مراقبت از پوست پرآوازه‌تر کرد.

محصولات سوئیسی همیشه به بهترین‌ محصولات در اروپا و جهان معروفند. سوئیس به‌عنوان یک مرکز بین المللی تحقیقاتی، معروف است. مواد اولیه بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی سوئیس، از گیاهان گوناگون این کشور تهیه می‌شود.

شرکت اسکین‌کد skincode A.G که یک شرکت سوئیسی متخصص در محصولات زیبایی است، اعتبار کشور سوئیس را در هنر مراقبت از پوست تقویت می‌کند. محصولات اسکین‌کد که در حال حاضر در بیشتر از 40 کشور در سراسر جهان توزیع می‌شوند

برای پاسخ به اولویت‌های مراقبت از پوست، محصولات اسکین‌کد بر مبنای دو اصل علمی «پوست به عنوان عضوی زنده» و «کد ژنتیکی که باید مورد توجه قرار گیرد» تولید شده است؛ محصولات اسکین کد در دو مجموعه Exclusive و Essentials طراحی شده‌اند.با توجه به اینکه محصولات Exclusive برای پوست‌های زیر 35 سال توصیه نمی‌شوند، لذا این دو مجموعه می‌توانند با رعایت کد ژنتیکی پوست که عنصری زنده می‌باشد، بیشترین حق انتخاب و کاربری را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. محصولات ابتکاری و جدید پوستی Skincode سری Age Lab برای تمامی پوست‌ها مناسب بوده و نمایانگر کیفیت، خلوص و نوآوری سوئیس می‌باشند.