0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (06)
قیمت
  • تومان0 تومان0
ادو پرفیوم شیک شماره 70 Shaik
  • 80
ناموجود
ادو پرفیوم اپیولنت کلاسیک شماره 77 Shaik
  • 100
ناموجود
ادو پرفیوم اپیولنت کلاسیک شماره 33 Shaik
  • 40
  • 80
ناموجود
ادو پرفیوم آپیولنت شیخ گلد ادیشن Shaik
  • 40
ناموجود
ادو پرفیوم شیخ شماره 30 Shaik
  • 60
ناموجود
ادو پرفیوم آپیولنت گلد ادیشن Shaik
  • 100
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Shaik

شرکت شیخ که یک طراح تولید کننده کالاهای لوکس نوپاست در سال 2007 در بحرین پایه‌گذاری شد. هدف این شرکت خرده فروشی با تنوع زیادی از لوازم جانبی منحصربه‌فرد با بسته‌بندی‌‌های خاص بود. تخصص این شرکت در تولید عطر های با کیفیت، جواهرات، هدایا و کالاهای مد است.

Shaik logo

شیخ در افسانه‌ها به معنای یک شاهزاده مرموز صحراست که بخشنده، قدرتمند و نامرئی اما همیشه حاضر است و با دستان بخشنده‌اش، کسانی که او را ملاقات می‌کنند ثروتمند و خوشبخت می‌‌نمایند.

شیخ شرکت تولید عطری است که در کشوری عرب زبان در کشور افسانه‌‌های پریان یعنی بحرین، توسط محمد اسفور پایه‌گذاری شده است.

این برند در تلاش برای تلفیق چشم‌انداز رمانتیک شرقی با توانایی عملکرد غربی است. شیخ پلی حسی و ذهنی بین شرق و غرب ایجاد کرده است. عطر های شورانگیز و رمانتیک این برند تصویری از آن شاهزاده و سرزمین عربستان در دوران پر رمز راز باستانیش را بازتاب می‌‌دهد. تمامی عطر های این شرکت با استفاده از ترکیبات خوب فرانسوی به سبک عربی به صورت دست‌ساز ساخته و بسته‌بندی می‌‌شوند.

اولین مجموعه عطر این شرکت در سال 2007 به نام Opulent Blue تولید شد که حاوی دو عطر Opulent Shaik No 33 زنانه و Opulent Shaik No 77 مردانه می‌‌شود.

هر دو محصول هم از لحاظ محتوا و هم بسته‌بندی لوکس هستند و از بیش از صدها ترکیب، روغن طبیعی و ماده از جنوب فرانسه ساخته شده‌‌اند. شیشه‌‌های این عطر ها شاهکارهایی از فرانسه و ایتالیا هستند که برای نمونه‌‌های کلاسیک با موادی مثل نقره و کریستال سوارسکی و برای نمونه‌‌های لوکس با طلا، یاقوت کبود و الماس تزیین می‌‌شوند. از اهداف آینده این برند، ارائه عطر های لوکس‌‌تر به همراه پلاتینیوم و مجموعه‌‌ای از ساعت‌‌های مچی و گشایش بوتیک اختصاصی خود است.

شیشه عطر مردانه Opulent (100ml (3.4 fl.oz.)) یادآور رقص پیراهن اعراب بادیه نشین در باد است. این شیشه سنگین و زیبا درست شبیه شاهزاده قوی و رمانتیک صحراست. ترکیبات آن شامل مواد ارزشمند بی‌‌شماری همچون ادویه، چوب‌‌های گران بها، مشک مقاوم، گل‌‌های وحشی و گیاهان است.

شیشه عطر زنانه 40ml (1.39 fl.oz به شکل یک خنجر دولبه باستانی به نام خنجه طراحی شده است و یادآور انحنای اندام زنانه است. ترکیبات این عطر از ادویه، چوب جنگلی، مشک و بوی گل‌‌های وحشی اما کمی نرم‌‌تر و زنانه‌‌تر است.

برند شیخ تا کنون 6 عطر تولید کرده است که اولین آن‌‌ها در سال 2007 و آخرین آن‌‌ها درسال 2013 بوده است.