0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. شامپو (14)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Schauma

در سال 1988 شوارسکوپ شیمیدان آلمانی، شرکتی را با نام خود در برلین تاسیس کرد. این شرکت در ابتدای سال‌های فعالیت خود اولین شامپوی پودری و پس از آن اولین شامپوی مایع بدون مواد قلیایی را تولید کرد.

schauma

در سال 1935 شاوما شوارسکوپ، اولین شامپوی تیوپی را به عنوان محصولی مبتکرانه و متحول کننده ارائه کرد. حدود سه دهه بعد، شاوما با تعریف انواع مو و ترکیبات مکمل برای نیاز موی هر مشتری، بُعد حرفه‌ای رزومه کاری خود را پر رنگ‌‌‌تر کرد. بدین ترتیب شامپوهای حاوی ترکیبات طبیعی تولید شدند.

شاوما مجموعه خود را هرروزه وسعت داد، تا اینکه تبدیل به یک خانواده عالی از شامپوها شد. شاوما اولین نرم کننده خود را در سال 1987 تولید کرد که فورا مورد استقبال قرار گرفت. پس از آن، در سال 1992 شامپو 2 در1 و شاوما پلاس غلیظ را تولید کرد.

در سال 1996، برند شوارسکوپ توسط هنکل خریداری شد و شاوما چهره جدیدی پیدا کرد. به علاوه کارشناسان شاوما ویتامین تقویت کننده‌ای را به محصولات خود افزودند تا از نوک تا ریشه مو مراقبت کند.

برند شاوما از سال 1997 به بعد، شروع به تولید شامپو برای کودکان کرد که چشم‌ها را نمی‌سوزاند و به سرعت به پرفروش‌‌‌ترین شامپوی بچه بازار تبدیل شد.

این برند موفق، در سال 2004 در آلمان از سوی مردم به عنوان مشهورترین برند تولید کننده شامپو در بین برندهای محصولات مشابه انتخاب شد.

شاوما با طراحی جدید و محصولات اصلاح شده، برای نیازهای مو با طرحی مدرن‌‌‌تر در سال 2007 کار خود را ادامه داد و در سال 2011 شامپو شکوفه سیب کلاسیک خود را دوباره در آلمان به بازار ارائه کرد.

شاوما در سال 2012، در پی هدف تهیه بهترین و مبتکرانه‌ترین محصولات برای مشتریان، تمامی فرمول‌‌‌های خود را طبق آخرین ترندهای روز دنیا طراحی دوباره کرد.

در این سال، شاوما برای اولین بار از پروتئین مقاوم در محصولات خود استفاده کرد و اگ لسیتین (شامپو و نرم کننده) کلاسیک را دوباره به بازارهای آلمان بازگرداند.

شامپو بچه و ژل حمام شاوما موفق به کسب درجه خیلی خوب در تست سالانه اوکو از گزارش لوازم آرایش 2013  و برنده جایزه قابل اطمینان‌ترین برند برای دو سال پی‌درپی شد.

شاوما اولین اسپری بدون سوزش چشم کودک خود را برای نرمی سریع موها در سال 2013 تولید. همچنین اولین مجموعه شاوما مخصوص جوانان دارای ویژگی نرم کنندگی فراوان و جلوگیری از چرب شدن زودهنگام پوست را در همین سال معرفی کرد.

شاوما، این برند موفق از سال 2014 محصولات پرطرفدار زیادی از جمله شامپو تقویت کننده با رایحه انار، تقویت کننده موهای شکننده با کراتین، شامپوی مخصوص پوست سر چرب و موهای خشک و ... را به بازار جهانی ارائه کرد.