0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
 1. مرطوب کننده دست (01)
 2. ترمیم کننده (01)
 3. دور چشم (01)
 4. شویند‌ه‌ها و پاک‌کننده‌ها (02)
 5. ضد‌ چروک (05)
 6. مرطوب کننده‌ها و آبرسان (02)
 7. بالم لب (01)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

بوم لب Saint Gervais

ناموجود

ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

پن Saint Gervais

ناموجود

ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Saint Gervais

گروه «ریوادیس» عامل اجرایی برندهای «سن ژروه مون بلان» و «سن ژروه مون بلان اسپا» می‌باشد. شرکت ریوادیس، به‌عنوان یک شرکت خانوادگی صد درصد فرانسوی، به مدت 40 سال است که تولید و توزیع محصولات بهداشتی را در یک «محیط پزشکی» بر عهده داشته است.

سن ژروه

ورونیکا و کریستین لین، مالکان گروه ریوادیس 

منبع محصولات سن ژروه

آب چشمه کوه «مون بلان»

سن ژروه با دقت فراوان، آب چشمه کوه «مون بلان» را جمع‌آوری می‌کند که آبی خالص، گوارا و بی‌نظیر می‌باشد که در یک اکوسیستم استثنایی محفوظ است

دو قرن است که تاثیر آب چشمه کوه «مون بلان»  مواد معدنی فراوان، خواص نرم‌کنندگی و مؤثر آن‌ها به صورت طبیعی اثبات شده است و آن را به یک «سرم زیبایی طبیعی» تبدیل کرده است. محصولات سن ژروه که به صورت انحصاری از این آب «سودمند و مؤثر» تولید شده‌اند، برای تمامی پوست‌های حساس مناسب هستند.

استفاده از این محصولات، علاوه بر اینکه از پوست در برابر نور خورشید مراقبت می‌کند، ریسک واکنش‌های حساسیت‌زا را نیز به حداقل می‌رساند.

عصاره‌های طبیعی برگرفته از رشته کوه‌های آلپ

این رشته کوه، دنیای دیگری است. نور خورشید، سرما، برف، ارتفاع، باد و غیره همگی عواملی هستند که طبیعت این ناحیه را به وضعیتی غنی، خالص و استثنایی شکل داده‌اند.

سن ژروه هر روزه با الهام گرفتن از این منبع، اندکی بیشتر از عصاره طبیعی گیاهان آلپ را در محصولات خود استفاده می‌کند که حاوی خواص نرم‌کنندگی، آنتی اکسیدان، بازسازی، مرطوب‌کنندگی و نرم‌کنندگی هستند. هر عصاره، بر مبنای خواص، کیفیت و شیوه استخراج آن‌ها با سخت‌گیری فراوان انتخاب شده است.

گیاهانی که در محصولات سن ژروه استفاده می‌شوند، معمولاً از مزارع ارگانیک می‌آیند. سن ژروه با کشاورزانی همکاری دارد که به پوشش گیاهی و حیات وحش منطقه احترام می‌گذارند و معمولاً گیاهان خود را با دست می‌کارند و یا با داس برداشت می‌کنند. این عملکرد محتاطانه باعث می‌شود میوه‌جات، گل‌ها، برگ‌ها یا ریشه‌های این گیاهان طبیعی و عاری از هرگونه مواد شیمیایی باقی بمانند. شرایط بسیاری از این عصاره‌های گیاهی (از مرحله بذر تا زمان برداشت) تحت نظرگرفته شده و استانداردسازی می‌شوند.

محصولات سن ژروه مون بلان

سن ژروه

سن ژروه می‌کوشد با حداکثر احترام به منبع عصاره‌های محصولات خود (طبیعت آلپ)، بهترین محصولات ممکن زیبایی را تولید کند. محصولات سن ژروه حاوی 6 محصول هستند که تمامی نیازهای مراقبت و نگهداری از حساس‌ترین پوست‌های صورت و بدن را تأمین می‌کنند. محصولات مراقبت از پوست‌های مستعد واکنش‌های آلرژیک، طیف گسترده‌ای از پوست‌های مختلف را در بر می‌گیرد و علاوه بر آن، موارد زیر را نیز شامل می‌شوند:

 • دادن تجربه بی‌نظیر استفاده از ترکیبات خوشایند به مصرف‌کننده
 • سرشار از عوامل مؤثر
 • تاثیرگذاری بسیار بالا
 • کیفیت بالا