0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
 1. مرطوب کننده دست (01)
 2. دور چشم (04)
 3. ضد آفتاب (03)
 4. ضد لک (02)
نوع محصول دست
 1. کرم (01)
نوع ضد آفتاب
 1. امولسیون (01)
 2. کرم (02)
نوع درمان دور‌ چشم
 1. ضدتیرگی (02)
 2. ضدپف (02)
 3. ضد‌چروک (04)
 4. مرطوب‌کننده (01)
نوع دور چشم
 1. کرم (04)
خاصیت ضد آفتاب
 1. مرطوب‌کننده (03)
نوع ضد لک
 1. کرم روز و شب (01)
 2. کرم شب (01)
نوع پوست
 1. انواع پوست (09)
قیمت
 • تومان0 تومان0
برند
 1. Rilastil | ریلستیل (10)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Rilastil

دومینیکو گاناسینی که پروفسور ارشد شیمی دانشگاه پاویا بود، انستیتو تحقیقات بیوشیمی گاناسینی را در اواسط دهه 1930پایه گذاری کرد.

افتتاح انستیتو تحقیقات بیوشیمی گاناسینی 1935

به گفته ارنست برتارلی: "دومینیکو گاناسینی مهارتی ذاتی در بیولوژی شیمی داشت و گویی کسی بود که زاده شده بود تا یک دانشمند باشد زیرا استعداد فطری و تخصصی خارق‌العاده در پدیده‌‌های زیست شیمی داشت و علاقمند به تحقیق بود."

عشق و اشتیاق به مطالعه تحقیقات شیمی و بیوشیمی همواره از دوران بزرگسالی همراه پروفسور دومینیکو گاناسینی در مطالعات و تحقیقاتش بوده است. موفقیت مهمی همچون ترکیب نیاسین که با نام ویتامین PP (بازدارنده پلاگرا) نیز آن را می‌‌شناسند یکی از کارهای برجسته حرفه‌ای او بود. این مولکول با توجه به اینکه کمبودش در پوست می‌‌تواند سبب ابتلا به پلاگرا شود نقش محافظتی اصلی و بنیادی در پوست دارد.

دانش فراوان، بنیان موسسه گاناسینی است و هدف روشن آن تحول زمینه و شیوه‌‌های تحقیق با اشتیاق و کیفیت است.

این موسسه از بدو تاسیس، فعالیتش در زمینه عملی دارو‌-بیولوژی را آغاز کرد که در آن تمامی بخش‌‌های تحقیقات و تولید به هم نزدیک بودند. حتی امروزه نیز واحدهای مسئول کنترل کیفی در بخش‌‌های مختلف تولید موسسه گاناسینی این اطمینان را به مصرف کننده می‌‌دهند که محصول، ترکیبی از ایمنی تحقیقات پوست شناسی با حساسیت لوازم آرایشی است.

دومینیکو گاناسینی بعد از ورودش به شرکت و با دریافت مقام مدیر شرکت برای اولین بار رنگ دارویی به چهره دنیای لوازم آرایش بخشید و برای اولین بار دانش و روش‌‌های دارویی برای مراقبت از زیبایی پوست به کار گرفته شد که در نهایت در سال 1972 ریلاستیل متولد شد.

Rilastil logo

ریلاستیل مترادف انعطاف پوست قرار گرفت، بُعدی پیشرفته که تا آن زمان کمتر مورد توجه قرار گرفته بود.

اشتیاق به مطالعه، بررسی و آزمایش تمامی محلول‌‌ها که به بهبود شرایط پوستی کمک می‌‌کرد سبب تولید لوازم آرایشی مفیدی در جهت حل مشکلات پوستی شد. تحول فرمول، تاثیر ملموس و نام موفق Ri‌lastil/Ri‌elasticity ترکیبی برای پیروزی بود.

ریلاستیل یک برند تاریخی، غنی از ارزش‌‌های ممتاز است. ارزش‌‌های معتبر ریلاستیل همواره تحقیقات دارویی، اثربخشی، اعتماد و ایمنی بوده است. این ارزش‌‌ها باید با شیوه‌‌ای جدید و به یادماندنی منتقل شوند تا اعتبار آن‌ها حفظ شوند. تجدید شیوه ریلاستیل که توسط ژوزف گاناسینی در اوایل قرن 21 طراحی شد هدفش نمایش زندگی و اجتماع افراد واقعی و همراه ماجراجویی 70 ساله این برند در ایتالیا و میلان به شیوه‌‌ای روشن، مدرن و موثر است.

2012-2013

موسسه گاناسینی با شروع از دفتر مرکزی میلان برند ریلاستیل را با هدف فتح کشورهای مختلف توسعه داده است.

گشایش دفتر جدید گاناسینی بارسلونا در سال 2012 رویداد مهمی بود که رشد مداوم این برند در اروپا و دیگر نقاط جهان را نشان می‌‌داد. همچنین در سال 2013، زیرمجموعه جدیدی از این برند را در ایالات متحده با دفتر مرکزی در نیویورک تقویت کرد.

تحقیقات و ابتکارات مداوم، گشایش بازارهای جدید بین‌المللی و تولید محصولات جدید با ترکیبات کمیاب و ارزشمند فعال که با بافت عالی ترکیب می‌‌شوند، در خدمت آگاهی است و با سربلندی شیوه‌های روزانه حفظ زیبایی را تغییر می‌‌دهد و به پایه رشد خود کمک می‌‌کند.

برنامه تولیدی و اقتصادی آینده این برند به سمت محصولات مراقبت همزمان بدن و صورت پیش می‌‌رود که شامل محصولاتی برای سلامت، گندزدایی و محافظت پوست می‌‌شود. این شرکت برای حفظ مجموعه‌ای مدرن و رقابتی به طور سالانه سرمایه گذاری بزرگی در تحقیقات و توسعه می‌‌کند.

موسسه گاناسینی داستانی از موفقیت و شکوه است که سرنوشت آن، پیشرفت در طول سال‌‌هاست.