0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
  1. اسپری و روغن ساقه مو (06)
  2. سرم تقویتی ریشه مو (03)
  3. شامپو (10)
  4. ماسک و نرم کننده (06)

آر اف 80 RENE FURTERER

‎450,000 تومان

کمپلکس 5 RENE FURTERER

‎270,000 تومان
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند RENE FURTERE

رنه فورتره، آرایشگر فرانسوی که مجذوب طبیعت بود، با خواص گیاهان و اسانس‌ها در کودکی آشنا شده بود. او که پیشگام ارائه راه‌حل‌های طبیعی برای مشکلات مو و پوست سر بود، در سال 1957 نخستین مرکز «ماساژ و اسپا برای مو» در پاریس را افتتاح کرد. او معتقد بود همانطور که گیاه از خاک حاصلخیز رشد می‌کند، موهای زیبا نیز از پوست سر سالم پدید می‌آیند.

بسیاری از مشتریان او پیرو مد دهه 1950 بودند که موهای دِکُلره شده و آسیب دیده داشتند و به دنبال این بودند که چهره‌ای شبیه هنرپیشگان مطرح آن دوران داشته باشند. در آن زمان بود که رنه فورتره به این نتیجه رسید که می‌توان با ‌ترمیم پوست سر، موهای آسیب دیده را دوباره احیا کرد؛ بنابراین برای احیای پوست سر و موها، به استفاده از مواد اولیه طبیعی به روش منحصر به فرد خود اقدام کرد که خیلی سریع نیز به موفقیت رسید.

رنه فورتره

مشارکت

شرکت رنه فورتره، از سال 1980 بخشی از لابراتورهای پیر فابر شد. پیر فابر، متخصص پوست و آرایش بود و شرکت وی یکی از بزرگترین شرکت‌های خصوصی محصولات آرایشی در فرانسه و سراسر جهان است که تخصص آن، استفاده از گیاهان در پوست‌شناسی است. این مساله، رنه فورتره را قادر ساخت که اسانس‌ها و عصاره‌های گیاهی خالص گلچین شده از سراسر دنیا را برای تولید بهترین محصول پوست سر و مو با هم ترکیب کند.

برند رنه فورتره بهترین مواد طبیعی را با تخصص داروسازی خود ترکیب می‌کند تا به محصولات نوآورانه، باکیفیت و مؤثر دست یابد.

احترام به ماهیت طبیعت

رنه فورتره معتقد بود که تنها می‌توان با انتخاب بهترین گیاهان، بهترین نتایج را به دست آورد. وی گفته است: «هنگامی که در پی دستیابی به بهترین فرمول‌ها بودم تا به طور کلی وضعیت موی افراد را بهبود بخشم، به طبیعت روی آوردم. استفاده از سرمایه طبیعت که گنجینه پایان‌ناپذیری برای من فراهم می‌آورد، اصل اساسی و مهمی برایم بود. اسانس‌های نادر و ارزشمند از گیاهان گرفته می‌شوند.» رنه فورتره دوازده اسانس را به خاطر خواص درمانی و عطر دلنشین آن‌ها انتخاب کرد. او به منظور حفظ حداکثر خلوص و یکپارچگی مواد اولیه، از طبیعی‌ترین روش استخراج استفاده کرد.

برند رنه فورتره همواره اسانس‌ها را با عصاره گیاهان ترکیب می‌کند و این گزینش به دقت انجام می‌شود تا نتیجه دلخواه حاصل آید. این کیمیاگری، نادر و منحصر به فرد (که فرآیند تایید شده‌ای برای بهبود کیفی محصولات با استفاده از مواد اولیه گیاهی می‌باشد) با «تخصص گیاه‌شناسی پیرفابر» همسو می‌باشد.

بیش از 50 سال است که گروه رنه فورتره به حفظ و نگهداری از دنیای گیاهان متعهد است. رنه فورتره نخستین شرکتی است که از روغن «شی باتر» در محصولات آرایشی استفاده کرده است.