0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (05)
ادو پرفیوم آگار ماسک Ramon monegal
  • 50
ناموجود
ادو پرفیوم درای وود Ramon Monegal
  • 50
ناموجود
ادو پرفیوم کاتون ماسک Ramon Monegal
  • 50
ناموجود
ادو پرفیوم مون پاتچولی Ramon Monegal
  • 50
ناموجود
ادو پرفیوم ایمپاسیبل ایریز Ramon Monegal
  • 50
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Ramon Monegal

رامون مونگال موسس و عطرساز شرکت رامون مونگال است که در بارسلونا قرار دارد.

مونگال از ابتدای کارش به عنوان یک عطرساز، شجاعت، تشخیص خوب و مهارت را در کار با مواد اولیه گران‌‌‌‌‌‌‌قیمت و پیچیده نشان داد. او حساسیت فوق‌العاده و کامل در آماده سازی ابتکاراتش در تمامی مراحل و ابعاد را داشت. بنابراین برای بهبود دانشش در تمامی زمینه‌ها در سال 1977 در مرکز طراحی بارسلونا و سال بعد در ESADE به تحصیل پرداخت که فعالیت‌‌‌‌‌‌‌هایش با آموزشش در پاریس تلفیق شد.

Ramon Monegal

رامون مونگال اولین عطر خود به نام آلادا را در سال 1979 تولید کرد. از آن زمان به عنوان مدیر خلاق میرورگیا به کار پرداخت و اقدام به طراحی بویایی برای مجوز عطرسازی افرادی همچون آدولفو دومینگر، آنتونیو میرو، آیگر، اینس دلا فرسانگ و ماسیو دوتی در بین 20 برند کرد که همگی موفقیت‌آمیز بودند. در سال 1985 او در هیئت مدیره میرورگیا و بعدها به عنوان معاون ارشد منتصب شد. در نهایت در سال 2000 آنتونیو پویگ، میرورگیا را خریداری کرد و از وی تقاضا کرد برای ادامه دریافت مجوزهای مختلف و برند جدید میسون پرفیوم با او همکاری کند.

او در سال 2007 گروه پویگ را ترک کرد و به طور مستقل شروع به کار نمود. بعد از یک دوره تفکر تصمیم گرفت به رویایش جامه عمل بپوشاند: «خلاقیت بدون هیچ محدودیتی».

برند رامون مونگال تا کنون 29 عطر تولید کرده است که اولین آن در سال 2009 و آخرین آن در سال 2017 بوده است. عطرسازان این برند نوپا رامون مونگال و مونگال ماسو هستند.