0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (04)
ادو تویلت اسپرت PORSCHE DESIGN
  • 80
ناموجود
ادو تویلت د اسنس Porsche Design
  • 80
ناموجود
ادو تویلت پالادیوم Porsche Design
  • 100
ناموجود
ادو تویلت تیتان Porsche Design
  • 100
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند PORSCHE DESIGN

دفتر مرکزی شرکت پورشه دیزاین در بیتیگهام-بیسینگن قرار دارد و یک شرکت تابعه صاحب عمده سهام، از شرکت پورشه AG در اشتوتگارت است. این شرکت صاحب استودیو پورشه دیزاین در شهر تسل‌آم‌زه اتریش است و فعالیت‌‌های خود را در دو بخش «پورشه دیزاین» و «پورشه دیزاین درایور سلکشن» به انجام می‌‌رساند. این شرکت در دنیا به عنوان یک برند لوکس در تولید لوازم جانبی مردانه با آخرین تکنولوژی مشهور است و توجه خاصی به ابتکارات تکنیکی پیشرفته دارد.

porsche design logo

از ویژگی‌‌های بارز این برند از زمان تاسیس آن در سال ۱۹۷۲ کاربردی و بدون محدویت بودن و طراحی هنرمندانه است. این برند محصولاتی مثل لوازم جانبی مردانه، ساعت، عینک آفتابی، عطر، ساک مسافرتی، محصولات ورزشی و مد روزمردانه و گوشی موبایل و لوازم جانبی خانگی تولید می‌‌کند.

شما می‌‌توانید این محصولات را در فروشگاه‌‌های انحصاری پورشه دیزاین، غرفه‌‌های فروشگاهی، برجسته‌ترین فروشگاه‌‌های زنجیره‌‌ای و مراکز لوکس خریداری کنید.

پورشه دیزاین در سال ۱۹۷۲ در اشتوتگارت آلمان توسط پروفسور فردیناند الکساندر پورشه (نوه پورشه موسس و طراح پورشه ۹۱۱) تاسیس شد. این شرکت در سال ۱۹۷۴ به تسل‌آم‌زه اتریش منتقل شد. قبل از تاسیس این برند شرکت پورشه سلکشن وجود داشت و لوازم جانبی ماشین پورشه را تولید می‌‌کرد. مجموعه چمدان، کیف، تی شرت، تقویم، ماشین‌‌های مدل و دکمه -حتی گیره کراوات و دکمه سردست- با طراحی و تولید خاص از دهه ۱۹۵۰ در بوتیک پورشه به فروش می‌رسید. طرفداران این خانه مد می‌‌توانستند برخی از این اقلام را در مراکز پورشه در سراسر جهان در رویدادهایی مثل کارارا کاپ خریداری کنند.

این برند در صنعت اتومبیل سازی به ویژه در زمینه ماشین‌‌های اسپرت بسیار مشهور شد. محصولات مردانه در سال‌‌های بعد افزایش یافت و اقلام متنوع و باکیفیتی همچون ساعت، عینک آفتابی و لوازم تحریر که نام پورشه دیزاین را یدک می‌‌کشیدند نیز به این مجموعه اضافه شد. این برند همچنین تولیدات مخصوص مشتریان معروف بین‌‌المللی خود مانند محصولات صنعتی، وسایل خانگی و کالاهای مصرفی حتی ماشین‌‌های تراموا برای شهر وین داشت.

برخی از ویژگی‌‌های اصلی پورشه دیزاین وضوح و کاربردی بودن فرم، مواد اولیه به دقت انتخاب شده و مهارت و کیفیت بود که روش‌‌های ساخت سنتی را با تکنولوژی معاصر ترکیب می‌‌کرد.

در سال ۱۹۹۴ بخش تجاری پورشه «پورشه سلکشن» نام گرفت که در سال ۲۰۰۴ به «پورشه دیزاین درایور سلکشن» تغییر نام داد. فروش آنلاین پورشه از سال ۲۰۰۰ راه‌اندازی شد و بدین ترتیب محصولات برای مشتریان بیشتری قابل دسترسی شد. این برند در سال ۲۰۰۸ وارد دنیای عطرسازی شد و اولین عطر مردانه خود را تولید کرد. عطر هایی که این شرکت تولید کرده است از طریق استایل ساده و باشکوه آن قابل شناسایی است.

برند پورشه دیزاین تا کنون ۷ عطر تولید کرده است که اولین آن‌ها در سال ۲۰۰۸ و آخرین آن‌ها در سال ۲۰۱۵ بوده است. عطر های پورشه با همکاری عطرسازانی همچون میشل آلماراک، ورونیک نیبرگ، برونو جووانوویک و آن فیلیپو ساخته شده‌اند.