0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
  1. اسپری و روغن ساقه مو (11)
  2. سرم تقویتی ریشه مو (04)
  3. شامپو (17)
  4. ماسک و نرم کننده (11)
  5. رنگ مو (01)
رنگ مو PHYTO
  • 14+

رنگ مو PHYTO

‎107,000 تومان

سرم فیتودنسیوم PHYTO

‎222,000 تومان

کرم مو فیتو PHYTO 9

‎132,500 تومان

شامپو فیتو اپزان PHYTO

‎149,000 تومان

روغن آلس PHYTO

‎149,000 تومان

کرم مو PHYTO 7

‎118,000 تومان

شامپو فیتوجوبا PHYTO

‎133,000 تومان

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند PHYTO

۱۹۶۷: علاقه یک مرد چگونه یک انسان رویاپرداز از رموز طبیعت برای زیبایی موها بهره برد «مو، عضوی زنده و با ارزش است؛ حرفه فیتو احترام به آن است» پاتریک آلس

داستان
فیتو نوآوری پاتریک آلِس، آرایشگر افسانه‌ای است.

آقای آلس در دهه 1950 دستیار یکی از آرایشگران بود و به این نتیجه رسید که شیوه استفاده از مواد شیمیایی، هزینه‌های زیادی برهمکارانش و مشتریان آن‌ها تحمیل می‌کند. در آنجا بود که ظرفیت‌های نامحدود عصاره گیاهان و اسانس‌ها را مدنظر قرار داد. فیتو، میراث حرفه‌ای‌ها و پیشرفت‌های جدید علمی است و جهت استفاده از غلیظ‌‌‌‌‌ترین عصاره گیاهان خالص در بازار زیبایی به خود افتخار می‌کند.

تمامی فرمول‌های فیتو از نظر آزمایشگاهی اثبات شده‌اند و در آزمایشگاه‌های فرانسه ایجاد شده‌اند تا با بهره‌گیری از طبیعت، وظیفه مراقبت از مو را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. ما محصولات درمانی خالص را با همراهی طبیعت و تعهد به رشد زیبای مو طراحی کرده‌ایم تا مو به با طراوت‌ترین حالت ممکن برسد و از زیبایی و سلامت بدرخشد. محصولات فیتو و «فیتواسپِسِفیک» سرشار از احساسات و در آن واحد جدیت هستند و در زمینه مراقبت از موی حرفه‌ای، حرف آخر را می‌زنند.

ماموریت
فیتو بیش از 50 سال است که پیشتازعرصه مراقبت از مو به شیوه گیاهی و مورد تایید آرایشگران حرفه‌ای بوده است. محصولات ما بر این قاعده استوارند که موی سالم، از ریشه سالم آغاز می‌شود. فیتو وارث استادکاری و پیشرفت‌های جدید علمی است و جهت استفاده از غلیظ‌ترین عصاره گیاهان خالص در بازار زیبایی به خود افتخار می‌کند. فرمول‌های ما به طور کلی از ۹۵ تا ۱۰۰ درصد طبیعی هستند. فیتو به عنوان یکی از شناخته شده‌ترین برندهای جهان نماد کارایی، تخصص و زیبایی نامحدود است.

سشوار فرانسوی
پاتریک آلس پیش از آنکه به عنوان موسس برند فیتو شناخته شود، یک طراح موی شناخته شده بود. نوآوری «عظمت آرایش موی فرانسوی» در اواسط دهه 60 ایجاد شد و حس آزادی در جامعه و آرایش مو به وجود آمد. پاتریک آلس در سال 1964 تکنیک جدیدی را ابداع کرد که «براشینگ» نامیده شد و امروزه آن را با عنوان فرم‌دهی با سشوار کلاسیک نیز می‌شناسیم. این تکنیک پاتریک آلس باعث افزایش حجم و یکنواختی مو بدون هرگونه زبری یا اتلاف زمان می‌شد. براشینگ با ایجاد نرمی و حرکت، تکنیک‌های طراحی مو را تغییر داد و همچنین درخشش و صافی را برای موها به ارمغان آورد. در همان سال او نمونه اولیه و انحصاری اولین سشوارشانه‌دار را عرضه کرد که در آن واحد، هم قابلیت خشک کردن موها وهم نرم کردن و بهبود دادن آنها را دارد.

طبیعی
امروزه فیتو در جستجوی بهترین مواد اولیه در سراسر جهان است. به طور کلی فرمول‌های ما شامل بیش از 500 ماده اولیه گیاهی موثر می‌باشد و در 95% موارد گیاهی هستند. دانشمندان ما موثر‌ترین مولکول‌ها را از ریشه، گل، جوانه، میوه، صمغ یا دانه‌های گیاهان استخراج می‌کنند. رمزموفقیت تولیدات ما در روش‌های متعدد استخراج همچون عصاره‌گیری یا خیساندن است. همچنین فرمول‌های خیلی غلیظ فیتودر بسته‌بندی آلومینیوم یا شیشه‌های قابل بازیافت قرار دارند، زیرا این مواد حاوی ویژگی‌های غیر متخلخل کننده هستند تا بدینسان استفاده از مواد نگهدارنده را به حداقل برساند. حاصل آن، فرمولی است که حاوی مواد اولیه موثرگیاهی هستند، فاقد آب بوده یا مقادیر آن به حداقل می‌رسد و همچنین هرگونه پاربن، فرمالدئید، مواد شیمیایی نفتی، رنگ‌های مصنوعی و الکل یا سیلیکون از آن حذف می‌شود. به عنوان مثال فیتوپولِین 100% متشکل ازاسانس است.
بنابراین تنها اندکی از این محصول، نتایج خارق‌العاده‌ای به همراه دارد. هویلداله، فیتو 7 و فیتودوفریسان اولین فرمول‌هایی هستند که آقای آلس بین سال‌های 1956 تا 1966 عرضه کرد و حاوی بیش از 99% مواد اولیه گیاهی هستند و در میان بسیاری از متخصصان زیبایی و آرایشگران شناخته شده‌اند. امروزه در خط تولید فیتو، تنها 2 محصول حاوی پاربن هستند. با این‌حال، این محصولات 20/99% از مواد اولیه گیاهی تشکیل شده‌اند و در دستورکار بازطراحی قرار دارند. آنچه عنوان شد شامل فیتومیست، فیتوولوم آکتیف و سرم فیتولیس نمی‌شود.

سالم
فیتوفرمول‌های منحصر به فردی را تولید می‌کند که طراحی نوآورانه‌ای دارند و ترکیبی از بیوتکنولوژی با غلظت‌های بالای عصاره گیاهان و اسانس‌های خالص است. تمامی محصولات فیتو در آزمایشگاه‌های فرانسوی تولید شده‌اند و از نظر بالینی مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند تا بیشترین سطح عملکرد، استقامت و سلامت حاصل شود. فیتو در زمینه مراقبت از پوست سر، یک گام جلوتر از سایر مواد تمیز کننده، ماسک‌ها، روغن‌ها، کرم‌ها و سرم‌ها است تا از این طریق زیبایی موی شما افزایش یابد و سلامت آن حفظ شود.

حرفه‌ای
فیتو خط تولید کاملی دارد که شامل محصولات حرفه‌ای فیتومی‌شود و به صورت منحصر به فرد در سالن‌های زیبایی عرضه می‌شوند. محصولات حرفه‌ای فیتو، محصولاتی منحصر به فرد و گیاهی هستند که به دست افراد حرفه‌ای و برای حرفه‌ای‌ها طراحی شده‌اند. این محصولات عالی، به زیبایی وکمال مو احترام گذاشته و این محصولات را با بهره‌گیری از بهترین مواد اولیه طبیعی تولید می‌کنند. محصولات حرفه‌ای فیتو، ابزار مناسبی را در اختیار شما قرار می‌دهند تا موهای حالت داده شده در سالن‌های زیبایی را به خانه خود آورید و از هر لحاظ، از درخشش تا بافت مات، صافی مو تا موی فوق‌العاده مجعد را در موهای خود داشته باشید. به علاوه، محصولات خارق‌العاده و برنده جایزه‌های متنوع (همچون فیتودِفریسا و فیتوولوم آکتیف) که بیش از 50 سال محصولات مورد علاقه آرایشگران و فعالان عرصه زیبایی بوده‌اند همچنان از محبوبیت خوبی برخوردارند.

تاریخچه فیتو

1968: فیتو 7
اولین کرم روزانه مراقبت از مو
کرم آبرسانی روزانه با بهره‌گیری از 7 گیاه ساخته شده است تا موهای خشک را به موهای فوق‌العاده درخشان تبدیل کند.
فیتو 7، نخستین کرم روزانه‌ای است که برای مو طراحی شده است.
فرمول‌ منحصر به فرد و 99% گیاهی آن متشکل از 7 گیاه با خاصیت آبرسانی و بازسازی مو می‌باشد.

1969: فیتوپولین اولین محصول درمان مو با بهره‌گیری از اسانس
این اکسیر گیاهی برای تحریک پوست سر طراحی شده است.
فیتوپولین حاصل 9 سال تحقیق است و اولین محصول مراقبت از پوست است که حاوی اسانس است. این اکسیر جهانی 100% گیاهی و شامل 1750 گرم گیاهان تازه در بطری 25 میلی‌لیتری آن است.

1976: فیتوپلاژ
اولین محصول ضد آفتاب مو حاوی اسانس روغن مراقبت کننده موی قوی
اولین محصولی که تحت گروه مفهومی جدیدی به بازار عرضه شد و آن، مراقبت مو از نور خورشید است.
فرمول آن ترکیبی از چندین روغن گیاهی محافظ است که برای بهبود مو طراحی شده‌اند و حاوی فیلتر‌های ضد اشعه فرابنفش هستند.

1980: فیتوفانر اولین مکمل غذایی جهت تقویت مو و ناخن‌ها
مکمل غذایی مو و ناخن‌ها
اولین مکمل غذایی برای مو به بازار عرضه شد. غلظت ویتامین‌ها، اسیدهای چرب ضروری و عصاره‌های گیاهی این محصول جهت مبارزه با کم پشتی مو و افزایش مقاومت ناخن‌ها تولید و عرضه شده است.
رضایتمندی مشتریان ازاین محصول بیش از 95% گزارش شده است.

1986: فیتووُلوم آکتیف برترین اسپری حجم دهنده سال
فیتوولوم آکتیف سال‌های سال است که در لیست محصولات برتر آرایشگران حرفه‌ای قرار دارد زیرا توانایی افزایش حجم مو بدون هرگونه احساس زبری یا چسبندگی را دارد.

1989: فیتولاک ابریشمی اولین اسپری گیاهی مو
اسپری گیاهی حاوی پروتئین‌های ابریشم
اولین اسپری گیاهی در بازار که صمغ گیاهی را با پروتئین‌های ابریشم ترکیب کرده است.

1992: فیتوسیان اولین محصول جوان کننده جهت بازسازی موهای کم پشت در زنان
کم پشتی مو در زنان به دلایلی همچون استرس، خستگی، تغذیه و بارداری مربوط می‌شود.
اولین محصول مراقبت از مو با استفاده از پروسیانیدین هسته انگور و عصاره درخت چهل سکه برای درمان کم پشتی موقت یا واکنشی در زنان طراحی شده است. عصاره فیتوسیان، درمان جامعی برای کم پشتی مو است و دارای خواص جوان سازی و پرپشت کنندگی مو است.

2010: فیتوکِراتین حاوی تمام قوت کراتین گیاهی برای ترمیم موهای شما؛ درمان موخوره، موهای آسیب دیده و شکننده
فیتوکراتین از پزشکی زیبایی الهام گرفته شده است و ترکیب 100% کراتین گیاهی با اسید هیالورونیک است تا بدینسان اقدامات بازسازی و تغذیه مو انجام شوند.
فیتوکراتین جدیدترین محصول آزمایشگاه‌های فیتوسلبا است.