0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. شامپو (11)
  2. ماسک و نرم کننده (04)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Petal Fresh

برند پتال فرش یکی از برندهای محبوب و معتبر در تولید محصولات مراقبتی از مو است. این برند امروزه از طرفدارهای بسیار زیادی برخوردار است. این برند از دل جنگل‌های آفتابی کالیفرنیای جنوبی به سرتاسر جهان عرضه شده است. همچنین ارگانیک بوده و تمام محصولات خود را مطابق با استانداردهای جهانی و توجه به حفظ محیط زیست تولید کرده است. اما چرا برند پتال فرش تا این اندازه به حفظ محیط زیست اهمیت داده و تمرکز ویژه‌ای بر روی آن دارد؟

امروزه توجه به تولید محصولات مطابق با استانداردهای روز بسیار مهم است. اما این استانداردها در طی سال‌های اخیر کمی تغییر کرده است. با افزایش آگاهی نسبت به محیط زیست و تلاش برای حفظ آن، برندهای معتبر سعی دارند تا محصولات خود را مطابق با محیط زیست تولید کنند. استفاده از محصولات گیاهی، بازیافت بهینه پسماندها و… از تلاش‌های عمومی برای حفظ محیط زیست در این سال‌هاست. اما محیط پیرامون ما تنها به طبیعت ختم نمی‌شود. جاندارانی که در این محیط زندگی می‌کنند نیز نیاز به توجه دارند. در طی سالیان دور برندهای مراقبت پوستی و آرایشی از حیوانات برای تست محصولات خود استفاده می‌کردند. این روش کاملا بی‌رحمانه بوده و منجر به مرگ تعداد کثیری از حیوانات شده است. امروزه انجمن‌های مردم نهاد بسیار مانند پتا در سرتاسر جهان به جلوگیری از انجام این دسته از آزمایشات بر روی حیوانات مشغولند. به دنبال شروع این آگاهی سازی‌ها، برندها نیز یکی پس از دیگری به این جنبش ملحق شده و با حذف آزمایشات حیوانی، محصولات خود را برچسب بدون بی‌رحمی برای حیوانات یا (cruelty-free) به بازار عرضه کرده‌اند. برند پتال فرش به صورت اختصاصی به تولید محصولات مو مانند شامپو پرداخته است. این برند محبوب آمریکایی برای موفق شدن راه سختی را در پیش داشت. چرا که برندهای اروپایی معتبری با تجربه‌ای طولانی در زمینه تولید محصولات مو بازارهای جهانی را در دست داشتند. اما برند پتال فرش با تولید محصولاتی ارگانیک و منطبق با نیازهای افراد توانست در مدتی کوتاه نام خود را در بازار جهانی مطرح کند. مو هر فردی با توجه به شرایط آن فرد و ژنتیک او نیز به مراقبت‌های متفاوتی دارد. به طور مثال موهای خشک باید از شامپوهای حاوی مواد نرم و تقویت کننده استفاده کنند. از سوی دیگر، موهای رنگ شده باید از محصولاتی استفاده کنند که خاصیت تثبیت رنگدانه داشته باشد. برند پتال فرش به این تنوع نیازها توجه داشته و با تیم مجرب تحقیقاتی خود توانسته تا به امروز محصولاتی بسیار با کیفیت عرضه کند.

محصولات برند پتال فرش ارگانیک بوده و محصولات خود را با شعار جذاب زیر تولید می‌کند:

” آنچه روی بدن شما اتفاق می‌افتد به اندازه آنچه داخل بدن شما رخ می‌دهد اهمیت دارد. “

به همین دلیل است که برند پتال فرش، توجه بسیار زیادی به کیفیت محصولات خود نشان می‌دهد. تمامی محصولات پتال فرش تحت گواهینامه‌های معتبر جهانی زیر به بازار عرضه می‌شوند.

ترکیبات ارگانیک:
تمامی محصولات پتال فرش دارای ترکیباتی ارگانیک هستند. ترکیبات ارگانیک به این معناست که در تمامی این ترکیبات فاقد هرگونه مواد شیمیایی بوده و کاملا از طبیعت برداشته شده‌اند. محصولات ارگانیک گاهی گران‌تر بوده اما اثر گذاری بالاتری داشته و هیچ‌گونه ضرری بر بدن نمی‌گذارند. برندهای اندکی هستند که می‌توانند ادعا کنند محصولات آن‌ها از ترکیبات ارگانیک تشکیل شده‌اند که برند پتال فرش از معدود این برندهاست.

وگان:
شاید برای شما سوال باشد که چگونه یک برند مراقبت از مو می‌تواند وگان باشد؟ برچسب وگان موجود بر محصولات پتال فرش، به این معنا است که این برند در تولید محصولات خود به هیچ عنوان از ترکیبات حیوانی استفاده نکرده است. این گواهی‌نامه یکی از افتخارات این برند محبوب آمریکایی است.

مواد اولیه قابل بازیافت:
تمامی محصولات برند پتال فرش از ترکیبات قابل بازیافت تولید شده‌اند. این به آن معناست که این برند توجه بسیار جدی بر حفظ محیط زیست دارد.

اکو تکنولوژی :
وجود برچسب اکو تک بر محصولات پتال فرش نشان‌دهنده این امر است که این محصولات با کمک تکنولوژی‌های سازگار با محیط زیست تولید شده و به بازار عرضه شده‌اند. این بدین معنا است که روند تولید محصولات پتال فرش هیچ گونه آسیبی به محیط زیست باقی نذاشته و هیچ‌گونه پسماند مضری به جای نمی‌گذارد.

لیست گواهی‌نامه‌های این برند آمریکایی به اینجا ختم نمی‌شود. سایر گواهی‌نامه‌های این برند آمریکایی شامل:

Sustainability (مطابق با برنامه توسعه پایدار محیط زیست) ، Anti-Agers (ضد پیری) و … .

تمامی محصولات پتال فرش فاقد هرگونه مواد مضر، رنگ‌های شیمیایی و پارابن هستند. همچنین تمامی این محصولات pH متعادل (خنثی) دارند.