0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (01)
ادو پرفیوم پرل رِیر اینتنس Panouge
  • 100
٪10

ادو پرفیوم پرل رِیر اینتنس Panouge

Special Price ‎1,116,000 تومان

قیمت عادی: ‎1,240,000 تومان

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Panouge

موریس مویزه (Maurice Moyse) در سال ۱۹۴۸ برند پاریسی پارفوم لاوارن پاریس (Parfums Lavarenne Paris) را راه‌اندازی کرد. این برند، تخصص ویژه‌ای در تولید و تجارت روغن‌های معطر داشت و به مدت سی سال، فعالیت گسترده‌ای در تولید عطر و ادکلن انجام داد. در سال ۱۹۸۴ نام این برند به پانوژ (Panouge)، تغییر پیدا کرد.

Panouge logo

عرضه‌ی عطر ها و رایحه‌های برند پانوژ ادامه پیدا کرد تا اینکه این برند در سال ۱۹۹۵ به‌دنبال تغییر مدیریت، در مسیرهای جدیدی قدم گذاشت و روی ساخت عطر های اختصاصی تمرکز کرد. برند پانوژ معتقد است هرکدام از عطر ها باید داستان خاص و هویت و مفهوم مشخصی داشته باشند. ماساکی ماتسوشیما (Masaki matsushima)، اولین طراح سرشناسی بود که برای ساخت عطر با پانوژ همکاری کرد و از آن زمان تاکنون برند پانوژ سابقه‌ی همکاری با عطرسازان خوش‌نامی مانند ژان‌ ژاکوس (Jean Jacques)، فرانسیس کورکیجان (Francis Kurkdjian) و رافائل هَری (Raphael Haury) را در کارنامه‌اش دارد.

پانوژ در سال ۲۰۰۲ خط ‌تولید عطر های ایزابی (Isabey)، را خرید و عطر گاردِنیا (Gardenia) را با تعداد محدود روانه‌ی بازار کرد. این عطر، فروش بسیار خوبی را در بازار تجربه کرد و در سال ۲۰۰۹ شاهد همکاری برند جواهرساز پوآقه (poiray) با پانوژ برای تولید عطر های خاص بودیم. در حال حاضر ۲۰ عطر خوش‌رایحه در کلکسیون عطر های پانوژ به چشم می‌خورد.