0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس

نوکسلنس اکلت روز NUXE

‎515,000 تومان

نوکسلنس دتوکس شب NUXE

‎515,000 تومان

سرم نوکس وایت NUXE

‎515,000 تومان

کرم ریچ نیروانسک NUXE

‎309,000 تومان

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند NUXE

تاریخچه «نوکس» از خانم «الیزا ژابز»، بنیانگذار برند نوکس تفکیک‌ناپذیر است.

نوکس

الیزا ژابز می‌گوید: «زیبایی طبیعی خانم‌های فرانسوی و علاقه وافر من به طبیعت، باعث شدند تا من در نوکس پیشرفت کنم. فلسفه همیشگی من این بوده است که به تمام خانم‌ها محصولاتی پیشنهاد کنم که نحوه استفاده آن‌ها آسان بوده و همچنین تلفیقی از طبیعت و تکنولوژی روز دنیا باشند.»

موفقیت نوکس در بین بانوان با ارائه محصولات طبیعی و همچنین درک صحیح الیزا ژابز از آنچه خانم‌ها برای رسیدن به زیبایی نیاز دارند آغاز شد. وی در شهر «لایت» رشد کرد و به خوبی می‌دانست چگونه آمال و آرزوهای خانم‌های پاریسی را جامه عمل بپوشاند. او به دنبال یک روش مراقبت روزانه مؤثر (و البته کمی لوکس) از پوست بود.

در اوایل سال 1990، الیزا ژابز یک آزمایشگاه کوچک تخصصی پوست در پاریس تاسیس کرد و خوب می‌دانست که این شروع یک فعالیت بزرگ است: اصولی که فلسفه این برند را طی سال‌ها پایه گذاری کرده‌اند، تلفیق بی نظیری از طبیعت و لوکس بودن هستند.

محصول بی‌نظیر و شگفت‌انگیز روغن «پردی ژیوز»، روغنی سبک و کم چرب است که برای صورت، بدن و مو مناسب بوده و ترکیبی از لذت و اثربخشی است که نه تنها باعث تغذیه، ترمیم و نرمی پوست می‌شود، بلکه رایحه‌ای بسیار مطبوع نیز دارد. فرمولاسیون طبیعی آن، که از روغن‌های کمیاب گیاهی گرفته شده و تاثیرات سریع آن بر پوست، باعث شده تا به تمام خانم‌ها این اطمینان خاطر داده شود که این محصول، روغنی بی‌نظیر است.

نوکس، قدرت طبیعت را حفظ می‌کند و باعث می‌شود خانم‌ها احساس زیبایی بی‌نظیر و شگفت‌انگیزی را تجربه کنند. راز و رمز خاصی در پشت پرده نوکس وجود ندارد. این برند، تنها به تمامی تعهدهای خود برای زیباسازی طبیعی پوست عمل کرده است.

رتبه‌های به‌دست آمده توسط نوکس

نوکس، پیشرو زیبایی در داروخانه‌ها است.

دارای رتبه‌های برتر محصولات ضد چروک، با محصولات نوکسلنس، نیروانسک، مرویانس اکسپرت و نوکسوریانس

دارای رتبه اول روغن با روغن‌های پردی ژیوز

دارای رتبه اول کرم‌های فرم‌دهنده بدن، کرم ضد چروک و فرم دهنده بدن نوکس

با حضور بین المللی (حضور در 74 کشور دنیا) دارای 45 ترکیب انحصاری ثبت شده می‌باشند که تاییدی است بر تاثیرگذاری و موفقیت محصولات نوکس و دارای 30 اسپا و مرکز ماساژ در سراسر دنیا.

تاریخ‌های کلیدی و مهم در نوکس

 1989 الیزا ژابز لابراتوار نوکس را خریداری کرد.

1991 تولید روغن پردی ژیوز اولین محصول نوکس

نوکس

1995 تولید بالم لب رودمییل

نوکس

1999 تولید محصولات فِرِش

نوکس

2002 گشایش اولین اسپا و مرکز ماساژ نوکس

2004 تولید محصولات نیروانسک

نوکس

2010 تولید محصولات نوکس آقایان

نوکس

2013 تولید محصولات ضد آفتاب نوکس

نوکس