0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (02)
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند NAVID MOHAMMADZADEH

برند ایرانی نوید محمدزاده در سال 2020 میلادی فعالیت خود را با عرضه دو عطر مردانه و زنانه به نام های Navid for Him و Navid for Her آغاز نمود. نوید محمدزاده بازیگر و هنرمند سرشناس سینمای ایران در روز هفدهم فروردین سال 1365 در شهر ایلام متولد شد. او دارای اصالتی کُرد است و معمولا خود را ببر کورد فروردین معرفی می‌کند.
نوید محمد زاده حقیقتا یکی از بازیگران برجسته‌ای است که معنا و مفهوم واژه قهرمان را در سینمای ایران دگرگون ساخته است. او همواره تلاش داشته است تا درد جامعه امروز را از طریق انتخاب دقیق و تیز بینانه نقش‌های خود به شکلی هوشمندانه و هنرمندانه به تصویر بکشد و این همان دلیلی است که مخاطبان زیادی با نقش آفرینی‌های بی‌نظیر او در فیلم‍‌هایش ارتباطی ناگسستنی برقرار نموده‌اند.
اگرچه نوید محمدزاده در فیلم‌های خود، در قالب نقش‌ها و شخصیت‌های متنوع و متفاوتی ظاهر شده است، اما اکثر منتقدین او را بازیگری سخت‌کوش، پر شور و دارای احساساتی قوی توصیف می‌کنند که این احساسات را به خوبی به مخاطبین خود انتقال می‌دهد و با کنترلی عالی بر روی تن صدای خود، تاثیری عمیق بر روی آن‌ها می‌گذارد. نوید همواره دارای سبکی خاص و منحصر‌به‌فرد در پوشش است که او را به‌خوبی از سایرین متمایز می‌سازد.
عطرهای زنانه و مردانه نوید دارای رایحه‌ای مدرن و قوی همچون ببری پر صلابت، اما در عین حال سرشار از لطافت و ظرافت روح لطیف یک هنرمند هستند. عطرهای نوید محمدزاده آکنده از رایحه‌ای پراحساس و انرژی‌بخش هستند که با تاثیری عمیق بر روح و ذهن، آرامش وصف ناپذیری را با خود به ارمغان می‌آورند. روایح این عطرها از شخصیت خاص این هنرمند برجسته الهام گرفته شده است و به فردی سخت‌کوش، با اعتمادبه‌نفس، پر شور و احساس اختصاص دارد که با ظاهر متمایز و سبک خاص خود، تاثیری عمیق بر روی دیگران می‌گذارد و همگان را مجذوب خود می‌سازد. طراحی متمایز و خاص بسته‌بندی این عطرها به گونه‌ای است که این زوج عطری، در نهایت مکمل یکدیگر هستند و با آرمیدن در کنار هم، تصویری از یک ببر پر ابهت را می‌آفرینند.