0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%

کالایی یافت نشد.
بازگشت

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند MY PERFUMES

مای پرفیومز در سال 1993 توسط فیروز باگوالا تاسیس شد. از آن تاریخ به بعد عطرهای این شرکت با رایحه اصیل و فرانسوی خود در خدمت مشتریان حساس و نکته سنج در سرتاسر کشور امارات بوده‌اند. این شرکت خرسند است که بیش از دو دهه به شناخت این سرزمین پرداخته و به دنبال درک نیاز مردم و ارائه عطرهای موردپسند آنان بوده است تا به خوبی، ویژگی‌های شخصی آن‌ها را توصیف کند.

موقعیت کنونی مای پرفیومز حاصل آینده‌نگری مدیر این شرکت یعنی مصطفی فیروز است که برند برجسته Baugsons را همراه با چشم‌اندازی برای رشد و پیشرفت در صنعت عطرسازی پایه‌گذاری کرد. پیدایش مای پرفیومز در سال 1993 خوشبختانه همزمان با تجدید روند خرده‌فروشی جهانی ناشی از اشتیاق به عطر بود.

My Perfumes logo

مای پرفیومز 14 برند عطر را پایه‌گذاری و طیف گسترده‌ای از رایحه‌ها را به مشتریان خود ارائه می‌کند، همچنین یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت زیبایی و مراقبت‌های شخصی در کشور امارات است و دفتر مرکزی آن در دبی قرار دارد.

این شرکت در طی این سال‌ها به دلیل برآوردن نیاز مشتریان با عطرهای رویایی فراوان مشهور شده است. هدف مای پرفیومز، توسعه برندهای متنوع عطر است که متناسب با سبک زندگی مخاطبان، جهانی باشد. مای پرفیومز به عنوان سازنده پیشرو عطرهای عربی و فرانسوی، خود را وقف کاربرد دانش، خلاقیت و تکنولوژی کرده تا محصول و خدماتی با کیفیت به مشتریان خود عرضه کند.

تولیدات مای پرفیومز

مای پرفیمز یک شرکت عطرسازی است که کار ساخت و بسته‌بندی محصولات زیبایی و مراقبت شخصی را انجام می‌دهد و با توجه به نیاز و پتانسیل مشتریان خود، به‌طور مداوم راه‌حل‌های مقرون به‌صرفه و موثر ارائه می‌کند.

شرکت مای پرفیومز که در ام‌القیوین و القصیص مستقر است، دارای 80,000 متر مربع تسهیلات و ظرفیت تولیدی سالانه حدود 22 میلیون محصول زیبایی و مراقبت شخصی (از عطر گرفته تا دئودورانت) است. کارشناسان  این برند، از تکنولوژی مبتکرانه استفاده می‌کنند تا استانداردهای بالای کیفیت را به خوبی رعایت نمایند. این شرکت دارای یک آزمایشگاه کاملا مجهز و بخش طراحی عطر است.

خدمات مای پرفیومز شامل موارد زیر می‌شوند:

Manufacturing

1- طراحی و تولید محصول از ابتدا تا انتها

2- توسعه تولید و ساخت فرمول

3- طراحی شیشه و بسته‌بندی

4- تزئین شیشه و پوشش رنگی

سیاست‌های کیفتی مای پرفیومز

برنامه کیفی مای پرفیومز بر مبنای تاثیر ارائه محصولات با کیفیت بالا تعریف می‌شود که هماهنگ با بالاترین استانداردهای صنعتی و انتظارات مشتریان باشد. این برند با کاربرد سیستم مدیریت کیفیت بسیار موثر، به سطح بالای کیفیت در محصولات خود دست یافته است.

مای پرفیومز با  کمک تحقیقات مداوم و تیم توسعه، برای رسیدن به کمال در تمام جنبه‌های فعالیت خود، تلاش می‌کند.