0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس

شوینده اسنشیال MURAD C

‎389,000 تومان

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Murad

زندگی‌نامه دکتر مورد، پدر محصولات مراقبت از پوست
دکتر مورد در محله کویینز شهر نیویورک بزرگ شد. پس از کسب مدرک علمی خود از کالج «علوم داروسازی و سلامت آرنولد و ماری شوآرتز» به «دانشگاه علوم پزشگی ایرواین کالیفرنیا» راه یافت و در عین حال به عنوان داروساز مشغول به کار شد. وی دوره کارآموزی خود را به عنوان کاراموز پزشکی در «بیمارستان کویینز نیویورک» گذراند؛ پس از آن او به عنوان افسر پزشک به ارتش آمریکا ملحق شد و در آنجا به دلیل امدادرسانی مناسب در جنگ ویتنام، موفق به دریافت ستاره برنزی شد. دکتر مورد سپس دوره رزیدنت پوست شناسی در بیمارستان ارتش دانشگاه UCLA را گذراند.

دکتر هاوارد مورد برای ابداعات علمی و راه‌اندازی «جنبش فراگیر بهداشت» شناخته شده است که هدف آن جوان نگاه داشتن بدن و سلامت کامل است. هدف او کمک به مردم در حفظ توان بدنی و جوان‌تر ماندن، زندگی سالم‌تر، شادتر و بهتر است. او با به‎کارگیری دستاوردهای علمی خود در برند تجاری «علم آب سلولی» به دنبال آن است که به مردم قدرت کسب سلامت کامل، رسیدن به وزن دلخواه بدون هرگونه مشکل و رهایی از استرس ببخشدکه موارد حیاتی زندگی سالم هستند. علم آب سلولی، علت اصلی بیماری‌ها و کهولت سن را کاهش آب سلولی می‌داند.
دکتر مورد که یکی از اعضای هیئت مدیره متخصصان پوست شناسی، داروساز و دانشیار دانشکده پزشکی «گِفِن» در دانشگاه UCLA است، شخصا بیش از ۵۰۰۰۰ بیمار را درمان کرده است. در سال ۱۹۸۹، یعنی بیش از ۲۵ سال پیش، او کمپانی مورد را افتتاح کرد تا بدین‌سان فرمول‌های نوآورانه خود در زمینه مراقبت از پوست را در اختیار دیگران بگذارد و جزو نخستین افرادی بود که موفق به کسب نتایج جوان کننده بدون عمل جراحی شد. دکتر مورد به تحقیقات نوآورانه خود ادامه داده است و تاکنون موفق به کسب ۱۹ امتیاز انحصاری در پیشرفت علمی مراقبت از پوست شده است.

او که به عنوان «پدر علم مراقبت از پوست» شناخته شده است، نخستین فردی بود که از مکمل‌های غذایی برای بهبود سلامت پوست و اسیدهای آلفاهیدروکسی به صورت موضعی استفاده کرد. ایشان تاکنون موفق به دریافت جوایز متعددی همچون «جایزه رویایی زیبایی» از «برنامه زیبایی‌شناختی» شده است. این جایزه امروزه با عنوان «جایزه دکتر هاوارد مورد» شناخته می‌شود. «مجله مد ووگ» او را به عنوان «بهترین دکتر آینده‌نگر» و «مجله ِاله» او را به عنوان «نابغه زیبایی» معرفی کرده‌اند. اتحادیه بین‌المللی SPA نام «صنعتگر رویایی» را برای وی برگزیده است. به علاوه، او «استرس فرهنگی» (نوعی استرس دائم و رایج به دلیل سبک زندگی امروزی) را کشف کرده و همواره تحقیقاتی در این زمینه انجام داده است. این استرس تاثیرات منفی بر روی سلامت سلولی دارد.

او در قالب داروساز و پزشک، تحقیقات نوآورانه خود را به عنوان کارآفرین به‌کارگرفته است تا بدین‌سان موجبات تغییرات مثبت در سلامت تمام افراد در سراسر دنیا باشد. او با همکاری دانشگاه UCLA و VA Greater لس‌‌آنجلس تحقیقات جدیدی در شناخت تاثیرات مثبت روش درمانی کامل بر روی سربازان با مشکل PTSD به کار بسته است.
دکتر مورد علاوه بر آن‌که در ارتقا علوم مرتبط با زندگی سالم و مراقبت از پوست سهم داشته است، درباره رابطه میان مزایای فعالیت هنری و سلامت جوانان و همچنین شیوه حفظ ظاهر سالم و جوان نیز تحقیقاتی انجام داده است. دکتر مورد در سال ۲۰۰۸ مجبور شد شبکیه چشم خود را به تیغ جراحان بسپارد و نیاز داشت تا زمان بهبودی کامل، سر خود را تا حدی پایین نگاه دارد که چانه وی بر روی قفسه سینه قرار داشته باشد. دکتر مورد برای گذراندن زمان، به پیشنهاد همسر خود به نقاشی روی آورد و علاقه شدیدی به آن پیدا کرد؛ نقاشی به معنای بازگشت تفریح و آزادی بیان به زندگی او بود. امروزه دکتر مورد به عنوان یکی از نقاشان چیره‌دست با هزاران اثر هنری شناخته شده است و بدین‌سان بیماران خود را از مزایای «هنردرمانی» و یافتن عوامل اصلی «سلامت جامع» بهره‌مند می‌سازد.

امروزه دکتر مورد تحقیقات گسترده‌ای در رابطه با تاثیرات سلامت جامع برروی ژن‌ها انجام می‌دهد و بیمارانی را درمان می‌کند که به دنبال برنامه شخصی سلامت جامع هستند. او انسان‌شناسی فعال، سخنگویی الهام‌بخش و نویسنده ۵ کتاب پرفروش در زمینه کهولت سن، سلامت و مراقبت از پوست است. وی همچنین در سال ۲۰۱۴ «مجموعه کتاب‌های هدیه الهام‌بخش» را نوشت که شامل عناوینی همچون «چرا روز بد داشته باشیم در حالی که می‌توانیم روز خوبی داشته باشیم»، «به خود اجازه شاد بودن بدهید» و «بهترین هنوز در راه است» می‌باشد.
آخرین کتاب وی با عنوان «فتح استرس فرهنگی» در ژانویه ۲۰۱۵ به چاپ رسیده است.