0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. محصولات بدن (16)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند mulhens

شرکت آرایشی و بهداشتی اکسیر کادوس از سال ۱۳۷۳ تاسیس گردیده و با بکارگیری نیرو های متخصص و کار آزموده توانسته محصولات حرفه‎ای خود را تحت عنوان برندهای پادینا – بیس کالر – بیس بیوتی – کالیون – وینا – لورینت – جوو – آرکیا و مولهنس وارد بازار کند.
شرکت آرایشی بهداشتی اکسیر کادوس در راستای پیشبرد اهداف خود از همان بدو تاسیس، همواره سعی کرده تا با تهیه مواد اولیه و اخذ مشاوره‌های فرمولاسیون از شرکت‌های ممتاز اروپایی کیفیت مطلوب و مورد انتظار مشتریان را فراهم سازد. همچنین بهره‌مندی از شبکه وسیع فروش و توزیع محصولات، در سراسر کشور و فراهم نمودن زمینه‌های صادرات به سایر کشورها، باعث شده تا مشتریان به سهولت و در اسرع وقت، محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمایند. این شرکت در تلاش برای این مهم، کارخانه‌هایی در (شهرک صنعتی اشتهارد) دایر کرده است و با استفاده از ماشین آلات به روز توانسته است در راستای تحقق این رسالت پیش ببرد. شرکت اکسیر کادوس با همراهی متخصصان و مشاوران در جهت تولید و پخش محصولاتی متمایز و باکیفیت می‌باشد. شعار حمایت از کالای ایرانی و تاکید بر خرید محصولات ایرانی، ما را در راستای تولید محصولات هرچه باکیفیت‌تر ترغیب می‌کند.
اسپری‌های مولهنس سازگار با پوست بدن در ۱۶ رایحه مطبوع و متنوع، خوشبو کننده‌ی بدن، بدون اثر لک روی لباس‌های تیره و روشن و در حجم ۲۰۰ میل تولید شده است.