0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس

کرم ضد آکنه miss eden

‎77,800 تومان

کرم شب آرگان miss eden

‎95,500 تومان

کرم روز آرگان miss eden

‎95,500 تومان

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند miss eden

تاریخچه میس ادن
این داستان در سال 1968 در کشور مراکش از تولد رافائل بنیانگذار لوازم آرایشی بهداشتی میس ادن همراه با 3 برادر او آغاز شد. با شور و احساسات و دلبستگی به کشور خود و نگاه به فرقه ها و زیباییهای شرقی، این نام (میس ادن) را در کشور فرانسه به ثبت رساندند. آنها می خواستند دانش و شیوه زندگی خود را در طیف وسیعی بیان کنند و دسترسی به محصولات آرایشی و بهداشتی همراه با روغن آرگان را توسعه دهند. چون از خواص معجزه آسای آن آگاهی داشتند بنابراین با یکدیگر شروع به کار کردند.

بعد از سال 2004 فکر محصولات آرایشی و بهداشتی میس ادن الهام گرفتن از طبیعت و عرضه و تقدیم آن به تمامی خانم‌ها و نوآوری محصولات به همراه محیطی دوست داشتنی بود. تمامی محصولات موجود بر طبق نیازهای مشتریان به روز و توسعه داده شدند و هدف اصلی میس ادن کمک به وجود آوردن حس راحتی و بازگشت نیروی جوانی همراه با زیبایی قرار داده شد. بنابراین میس ادن برای اولین بار در آزمایشگاه‌های خود شروع به تولید محصولاتی کرد که به گروه‌های ذیل تقسیم میگردد:
1- روغن آرگان
2- گیاهان

تاریخچه آرگان
طی قرون متمادی زنان قبیله بربر اسرار و رمز و رازهای روغن آرگان را نزد خود حفظ نموده‌اند خواص این روغن به عنوان تغذیه کننده، جوان کننده و مرطوب کننده باعث شد تا این روغن به یک ماده آرایشی استثنائی تبدیل گردد.
روغن آرگان از درختی به این نام یعنی درخت آرگان به دست می‌آید. این درخت تنها در زمین‌های خشک ناحیه اطلس شمالی و بیشتر در کشور مراکش می روید. میوه این درخت شبیه آلوهای ریز می باشد و پس از چیدن میوه‌ها در بین ماه‌های ژوئن و اوت زنان مراکشی میوه‌های رسیده این درخت را به شکلی خورد می کنند که گوشت میوه از هسته آن جدا شود سپس مغز موحود در هسته را بیرون آورده و بعد از آسیاب کردن و تحت فشار قرار دادن روغن آن را استخراج می کنند. مغربی‌ها روغن آرگان را طلای مایع نام داده اند.

این روغن منبعی غنی از ویتامین های A ،E، اسیدهای چرب ضروری امگا 3، 6، 9، اسکوالان، استرول ها و آنتی اکسیدان های کاروتنوئیدی می باشد. از روغن آرگان برای درخشش مو، تقویت ناخن، بهبود آکنه، مقابله با چین و چروک، واریس و بهبود زخم استفاده می کنند. روغن آرگان یک آنتی اکسیدان قوی نیز محسوب می شود.