0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (01)
ادو تویلت تاباک من Maurer and Wirtz
  • 100
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند MAURER AND WIRTZ

میکائیل مورر و پسرخوانده‌اش، اندرس ورتز، در سال ۱۸۵۴، تصمیم گرفتند در شهر کوچک اشتولبرگ در نزدیکی آخن آلمان، صابون تولید کنند، ‌و این مزون را تأسیس کردند. این کمپانی تاکنون پنج نسل در خانواده باقی مانده‌است.
آن‌ها عطرها و محصولات مراقبت از بدن ارائه می‌دادند. دردهه‌ی ۹۰ کمپانی می‌خواست روی بازار اروپا متمرکز باشد،‌ اما امروزه فروشگاه‌هایشان را در سراسر جهان گسترش داده‌اند. آن‌ها از سال ۱۹۹۰ تحت حمایت گروه دالی-ورک (Dalli-Werke) بوده‌اند. بازارهای اصلی آن‌ها در آلمان، کشورهای اتریش و سوییس است.
در سال ۱۹۵۵، عطر افسانه‌ای آن‌ها، تاباک (Tabac)، با بطری‌ای سفید، انفجاری واقعی در بازار به راه انداخت. این عطر برای مدتی طولانی محبوب بود و درخواست می‌شد،‌ و چندین جایگزین، و ورژن‌های جدید، با مقداری تغییر از مدل اصلی، از روی آن ساخته شدند. تا به امروز، این معروف‌ترین عطر در آلمان است!
این پرفیوم نمایش دهنده‌ی یک مرد فعال است. در ابتدا بوی آلدهید از آن به مشام می‌رسد، و بعد اسانس‌های فلفل سیاه،‌ نارنج، لیموناد گازدار، ترنج و نرولی (روغن شکوفه‌ی پرتقال) را حس می‌کنید. قلب این پرفیوم از بابونه، اسطوخودوس، شمعدانی و بلوط تشکیل شده،‌ اما پایه‌ی آن معرف میخک، چوب صندل، وتیور، مشک و کهربا است.