0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
 1. شامپو (01)
 2. ماسک و نرم کننده (01)
 3. مرطوب کننده دست (01)
 4. اسکراب (03)
 5. بادی اسلیم (01)
 6. دور چشم (01)
 7. شویند‌ه‌ها و پاک‌کننده‌ها (05)
 8. ضد‌ چروک (01)
 9. ماسک ها (01)
 10. مرطوب کننده‌ها و آبرسان (04)
 11. مرطوب کننده بدن (01)

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Marilou Bio

برند ماریلو بایو در سال ۲۰۱۰  توسط یک شرکت فرانسوی با سابقه‌ای ۱۵ ساله در صنعت محصولات آرایشی و بهداشتی تاسیس شده است.

 

در محصولات ماریلو بایو، خبری از ترکیبات بی‌کیفیت آرایشی نیست. ماریلو بایو از فرمول‌های ساده‌ای در ساخت ترکیبات خود استفاده می‌کند. محصولات ماریلو بایو بسته‌بندی گرانقیمتی ندارند، این موارد باعث شده تا شاهد کاهش قیمت و در نتیجه محبوبیت بیشتر محصولات ماریلو بایو باشیم. جالب است بدانید بیشتر شرکت‌‌های بزرگ حاضر در صنعت محصولات آرایشی و بهداشتی، حدود ۶۰ تا ۸۰ درصد از بودجه خود را صرف تبلیغات می‌کنند، اما ماریلو بایو بودجه بسیار کمی را برای تبلیغات اختصاص داده است.

 

در محصولات ماریلو بایو شاهد استفاده از ترکیبات پایه‌ای هستیم که از بهترین مواد به‌دست آمده است. ماریلو بایو برای ساخت محصولات خود با تولید‌کننده‌های بزرگ آرایشی و بهداشتی فرانسه همکاری می‌کند، این شرکت‌ها دارای استاندارد ایزو ۹۰۰۱ و گواهینامه GMP هستند. این امر باعث شده است تا از تولید محصول در شرایط مطلوب اطمینان خاطر حاصل شود. لازم به ذکر است که تمامی محصولات ساخت ماریلو بایو دارای استانداردهای معتبر اروپایی هستند.

استفاده از ترکیبات طبیعی، بسته‌بندی ساده و همچنین کیفیت نرم و ابریشمی محصولات آرایشی و بهداشتی ماریلو بایو باعث شده است تا بانوان زیبارو از این محصولات رضایت کامل داشته باشند. در ساخت محصولات ماریلو بایو از روغن‌های گیاهی وعطر‌های طبیعی نیز استفاده می‌شود، در نتیجه بوی خوش ترکیبات آرایشی و بهداشتی ماریلو بایو، احساس دلپذیری را در ذهن بانوان زیبارو تداعی می‌کند.

محصولات ماریلو بایو به بیش از ۱۵ کشور دنیا صادر می‌شوند. از طرف دیگر، فروشگاه‌‌های آنلاین نیز ترکیبات آرایشی بهداشتی ماریلو بایو را به فروش می‌رسانند.

ماریلو بایو سیاست جالبی برای ساخت و فروش محصولات خود دارد، این برند آرایشی معتبر، بر ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی با ترکیبات طبیعی تاکید زیادی دارد. از طرف دیگر، همان‌گونه که اشاره شد، سعی می‌کند تا محصولات ساخت این برند، قیمتی مناسب داشته باشند تا بانوان زیبارو به هنگام خرید این محصولات، نگران قیمت گزاف آن نباشند.