0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (04)
ادو پرفیوم دیزی بلک ادیشن Marc Jacobs
  • 100
ناموجود
ادو تويلت دیزی او سو فرش Marc Jacobs
  • 125
ناموجود
ادو پرفیوم هانی Marc Jacobs
  • 100
ناموجود
ادو تویلت بنگ بنگ Marc Jacobs
  • 100
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Marc Jacobs

مارک جاکوبز یک طراح مد امریکایی متولد سال ۱۹۶۳ است. او از ابتدا به طراحی علاقمند بود و از دبیرستان هنر و طراحی در سال ۱۹۸۱ فارغ‌التحصیل شد و درس خود را در مدرسه طراحی پارسونز نیویورک ادامه داد. این دانشجوی بااستعداد زمان ورود به مدرسه پارسونز برنده دو جایزه تیمبل طلایی و یک جایزه دانشجوی برتر سال شده بود. مارک جاکوبز اولین تولیدات سویشرت دستبافت خود را زمانی که هنوز دانشجو بود طراحی کرد و به فروش رساند.

Marc Jacobs logo

در سال ۱۹۸۶ جاکوبز اولین مجموعه خود را با لیبل مارک جاکوبز با همکاری شرکت کاشیاما ایلات متحده ارائه کرد که یک جایزه دیگر به نام پری الیس برای استعداد نوین مد برای او به همراه داشت. جاکوبز در سال ۱۹۸۸ به شرکت پری الیس پیوست و در سال ۱۹۹۳ به منظور ارائه لباس‌های مد با نام خود از آن بیرون آمد. اولین مجموعه مردانه این برند در سال ۱۹۹۴ وارد بازار شد. او در سال ۱۹۹۷ به عنوان مدیر، وارد شرکت لوییس ویتون شد و اولین مجموعه لباس آماده خود را ارائه کرد. دومین مجموعه بنام مارک در ابتدای سال ۲۰۰۱ ارائه شد.

مارک جاکوبز در سال ۲۰۰۱ به تولید عطر با همکاری شر کت کوتی، رو آورد. مارک جاکوبز زنانه اولین عطر او بود که در سال ۲۰۰۲ نسخه مردانه آن نیز ساخته شد. او در سال ۲۰۰۶ شروع به تولید اسپری ادکلن در شیشه‌‌های بزرگ کرد که رایحه‌‌هایی از جمله کتان، خیار یا انجیر داشت. عطر زنانه معروف او دیزی در سال ۲۰۰۷ تولید شد و نسخه‌های کپی زیادی از آن وارد بازار گردید. عطر زنانه لولا در سال ۲۰۰۹ پرفروش‌‌ترین شد و سبب الهام دیگر سازندگان و نسخه‌‌های محدود گردید. عطر بنگ فور من در سال ۲۰۱۰ ساخته شد که بین مردان جوان محبوبیت زیادی یافت.

برند مارک جاکوبز تا کنون ۸۲ عطر تولید کرده است که اولین آن در سال ۲۰۰۱ و آخرین آن در سال ۲۰۱۷ بوده است. این عطر ها با همکاری افرادی همچون يان کلود دلویل، آن گوتلیب، یان واسنیر، استیو دمرکادو، آلبرتو موریلاس، آنی بوزانتیان، فرانک ولکل، ریچارد هرپین، جیوادان، آماندین کلرک ماری، الیور کرسپ، کالیک بکر، لاک دانگ، رالف شوویگر، استیو کلیسی، ماتیو ناردین، هونورین بلانک، لورن لی گورنیک، کارلوس وینالس، ورا وانور، پاترشیا چوکس، موریس راسل، پتی هیدالگو و آندریا لوپو ساخته شده‌اند.