0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (04)
ادو پرفیوم سوکوس Les Liquides Imaginaires
  • 100
ناموجود
ادو پرفیوم تومولتو Les Liquides Imaginaires
  • 100
ناموجود
ادو پرفیوم سالتوس Les Liquides Imaginaires
  • 100
ناموجود
ادو پرفیوم تِلاس Les Liquides Imaginaires
  • 100
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Les Liquides Imaginaires

برند فرانسوی لیکوئید ایماجینریز(Les Liquides Imaginaires) را دیوید فروسارد (David Frossard) و فیلیپ دی مِئو (Philippe Di Meo) در سال ۲۰۱۱ تأسیس کردند. به رغم اینکه نسبت‌به دیگر برند‌های مشهور در صنعت ‌عطر و ادکلن، برند تازه‌کاری به‌حساب می‌آید، عطر های خوش‌رایحه‌ای با بسته‌بندی جذاب و مفهومی روانه‌ی بازار کرده و به یکی از برند‌های پرطرفدار عطرساز تبدیل شده است.

les-liquides-imaginaires

عطر های این برند رایحه‌هایی جذاب و افسونگر دارند و در شیشه‌هایی با طراحی رازآلود و عجیب قرار گرفته‌اند. این عطر ها به لحاظ رایحه‌ نیز به‌گونه‌ای ساخته‌ شده‌اند که با استشمام آن‌ها زندگی طبیعی و معمولی را فراموش کنید و به دنیایی از خاطره و خیال قدم بگذارید. برند له لیکوئید ایماجینریز معمولاً عطر های خود را در حالت سه‌گانه روانه‌ی بازار می‌کند که هر کدام از این سه‌گانه‌ها، رایحه‌های یکپارچه‌ای دارند.

له لیکوئید ایماجینِریز در حال حاضر ۲۱ عطر روانه‌ی بازار کرده است. معرفی اولین محصول این برند به سال ۲۰۱۱ باز می‌گردد و جدیدترین عطر حاضر در کلکسیون له لیکوئید ایماجینِریز در سال ۲۰۱۹ تولید شده است. عطرسازان بزرگی مانند لوئیز تِرنر (Louise Turner)، سونیا کانستَنت (Sonia Constant) و جوردی فرناندز (Jordi Fernandez)، به‌عنوان چهره‌هایی شناخته‌ می‌شوند که سابقه‌ی همکاری خوبی برای ساخت عطر با برند له لیکوئید ایماجینِریز در کارنامه‌شان به‌چشم می‌خورد.