0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. اسپری و روغن ساقه مو (01)
  2. تقویت کننده مژه و ابرو (01)
  3. شامپو (08)
  4. محصولات تقویتی ریشه مو (03)
  5. روشن کننده (01)
  6. ضد‌ چروک (01)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند LaNatura

لاناتورا برندی با فرمولاسیون ایتالیایی است که طبق قراردادی انحصاری؛ محصولات تولیدشده آن در شرکت‌های زیرشاخه داروسازی لقمان، در ایران بسته‌بندی می‌شوند.
لاناتورا پس از بررسی‌ها و مطالعات فراوان در حوزه بیماری‌ها و اختلالات پوست و مو، در جهت تحقق رفاه، سلامت و زیبایی‌های طبیعی قدم به عرصه وجود نهاده و اقدام به عرضه محصولات آرایشی-بهداشتی و درمانی با منشاء ارگانیک و طبیعی نموده است. این برند پس از پشت سر گذاشتن آزمایشات متعدد بالینی و آزمایشگاهی توسط متخصصین فارماکولوژی، درماتولوژی، بیوشیمی، بیولوژی و شیمی و اخذ مجوزهای قانونی و استانداردهای جهانی، وارد بازار مصرف شده است.
برند لاناتورا، رده‌های مختلفی از محصولات را داراست که طیف گسترده‌ای را از لحاظ قیمت و درمانی بودن؛ دربرمی‌گیرد. محصولات درمانی، بیشتر مرتبط با مو و مشکلات آن است و طیف لوکس این برند، بیشتر محصولات مراقبت از پوست را شامل می‌شود.
آنچه این برند را به گونه‌ای خاص، متمایز و تاثیرگذار می‌سازد، استفاده گسترده از Bio Technology در فرمولاسیون و ساخت محصولات آن است. در واقع، صددرصد محصولات لاناتورا، حاوی مواد موثره فعالی هستند که با به‌کارگیری بایوتکنولوژی تولید شده‌اند.
استفاده از فناوری زیستی و اثر بر سلول‌های بنیادی، بهره‌گیری از منطق پیشرفته علم فارماکوگنوزی (نوع دقیقی از ترکیبات خالص شده گیاهی) و بهره‌وری از فناوری پیشرفته شیمی در فرمولاسیون، از دیگر شاخصه‌های این برند معتبر است. همچنین استفاده از سیستم‌های انتقال پیشرفته برای رساندن مواد موثره به محل‌های مورد نظر، کارایی و ثمربخشی محصولات لاناتورا را تضمین می‌کند.
در تمامی محصولات لاناتورا تا جای ممکن، از مواد طبیعی سبز و ارگانیک استفاده شده است. به طور مثال در شامپوها در کنار نگهدارنده‌های شیمیایی، نگهدارنده‌های بیولوژیک مانند عصاره‌های گیاهی مختلف به‌کارگرفته شده‌اند تا طیف میکروبی وسیع‌تری را دربرگرفته و اثرات جانبی کمتری داشته باشند و یا از سورفکتانت‌های گیاهی ملایم استفاده شده است تا پوست سر در دراز مدت دچار آسیب یا حساسیت نشود. تمامی محصولات این برند فاقد فرمالدهید، پارابن و نیتروزامین می‌باشند. محلول‌ها نیز نگهدارنده‌های مصنوعی و اسانس ندارند و رنگ آن‌ها حاصل از رنگ عصاره‌ها است.
لاناتورا هم اینک با افتخار در ایران در دسترس پزشکان محترم پوست و مو و تمامی هم‌میهنان عزیزی است که نگاهی ویژه به زیبایی و سلامتی پوست و بالاخص موهای خود دارند.