0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (03)
ناموجود
ادو پرفیوم جایم لا نویت La Perla
  • 100
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند La Perla

لاپرلا یک طراح مد لباس زنانه ایتالیایی است که مهارت خود را در طراحی لباس زیر به کار برد و اولین بوتیک خود را در سال ۱۹۵۴ در بولونیا افتتاح کرد.

این شرکت همچنین در ادامه موفقیتش از طراحی لباس زیرهای شیک، در دهه ۱۹۷۰ شروع به ارائه لباس شنا کرد. خط تولید دیگری از لباس زیر با نام مالیزیا در طول دهه ۱۹۸۰ به شرکت لاپرلا پیوست که هدفش بازار مشتریان جوان‌‌تر و شاداب‌‌تر بود.

La-Perla logo

اولین عطر لاپرلا که اکنون با نام اورجینال لاپرلا شناخته می‌‌شود در سال ۱۹۸۶ ارائه شد که شیشه منحنی آن یادآور اندام زنانه بود. در دهه ۱۹۹۰ لاپرلا با افتتاح بوتیک در دو پایتخت مد جهان یعنی میلان و پاریس از لحاظ ملی و بین‌المللی گسترش یافت.

با اولین تولیدات لباس‌‌های آماده در سال ۲۰۰۲ این شرکت وارد دنیای مد لباس شد. مجموعه مد این شرکت با ویژگی‌‌های مد زنانه از حریر و شیفون و گلدوزی ظریف که خصوصیت شناخته شده آن بود به سنت لوکس خود ادامه داد. لاپرلا در سال ۲۰۰۳ با معرفی لاپرلا بلک لیبل، وجه متفاوتی را در لباس‌‌های خود به نمایش گذاشت.

در سال ۲۰۰۸ شرکای JH (یک گروه سرمایه‌‌گذاری سانفرانسیسکویی)، شرکت لاپرلا را خریداری کرد. عطر های لاپرلا با همکاری شرکت موریس پرفیوم تولید می‌‌شوند.

برند لاپرلا تا کنون ۳۷ عطر تولید کرده است که اولین آن در سال ۱۹۸۷ و آخرین آن در سال ۲۰۱۷ بوده است. این عطر ها با همکاری عطرسازانی همچون الیور پولگ، دانیل آندریر، هونورین بلانک، آی اف اف، پیر بوردون، فرانسیس کارون و فیرمنیچ ساخته می‌‌شوند.