0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (04)
ادو تویلت سیگنچر Kenneth Cole
  • 100
ناموجود
ادو پرفيوم بلک Kenneth Cole
  • 100
ناموجود
ادو تويلت کنت کول بلک Kenneth Cole
  • 100
ناموجود
ادو پرفيوم وایت Kenneth Cole
  • 100
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Kenneth Cole

شرکت کنت کول یک برند امریکایی است که در سال 1982 توسط کنت کول نیویورکی تاسیس شد. این شرکت که در اصل کفش تولید می‌کرد زمانی که دریافت نمی‌تواند مجموعه کفش‌هایش را به دلیل هزینه بالای اجاره غرفه در یک هتل یا نمایشگاه در معرض عموم قرار دهد، نام خود را از شرکت کنت کول به شرکت تولیدات کنت کول تغییر داد و با داشتن مجوز فیلم‌سازی، یک کامیون بیرون هتل قرار داد. او با این ترفند همزمان با شروع فیلمبرداری خود برای فیلم «تولد شرکت کفش سازی» توانست فروش فوق‌العاده‌ای از کفش‌های خود را تجربه کند.

Kenneth Cole logo

این شرکت به یاد اهمیت راه حل‌های مدبرانه و مبتکرانه هنوز نام شرکت تولیدات کنت کول را حفظ کرده است. شروع کار شرکت کفش سازی موفقیت‌آمیز بود و این شرکت فعالیت خود را از تولید کفش‌های زنانه و مردانه به لباس‌های زنانه و مردانه نیز توسعه داد و یک سری لوازم جانبی نیز تحت نام کنت کول ری‌اکشن عرضه کرد.

در سال 2002 کنت کول با مشارکت شرکت کوتی شروع به تولید عطر نیز کرد. اولین عطر های آن یعنی کنت کول زنانه و کنت کول مردانه در همان سال عرضه شدند. این عطر ها تحت نام‌های کنت کول، نیویورک و ری‌اکشن ارائه می‌شوند.

برند کنت کول تا کنون 20 عطر تولید کرده است که اولین آن در سال 2002 و آخرین آن در سال 2016 بوده است. این عطر ها با همکاری عطرسازانی همچون آماندین کلرک ماری، هری فرمونت، متیو ناردین، رودریگو فلورسک روکس، سابین چارنر، استیو دمرکادو، کلاد دیر، فرانک ولکل و لارن گورنک ساخته شده‌اند.