0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
نوع محصول
 1. ادو تویلت (02)
 2. ادو پرفیوم (01)
مناسب برای
 1. آقایان (02)
 2. خانم‌ها (01)
رایحه
 1. تند (01)
 2. سرد و خنک (01)
 3. شرقی (01)
 4. شیرین (03)
 5. میوه‌ای (03)
 6. چوبی (02)
 7. گرم (02)
 8. گلی (02)
هدیه برای
 1. آقایان (01)
 2. خانم‌ها (01)
گروه محصول
 1. عطر و ادکلن‌ها (03)
قیمت
 • تومان0 تومان0
مورد استفاده برای
 1. آقایان (02)
 2. خانم‌ها (01)
برند
 1. Karl Lagerfeld | کارل لاگرفلد (02)
 2. LAGERFELD | لاگرفلد (01)
ادو پرفیوم فور هر Karl Lagerfeld
 • 85
ناموجود
ادو تویلت فور هیم Karl Lagerfeld
 • 100
ناموجود
ادو تویلت کلاسیک کارل Lagerfeld
 • 30
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Karl Lagerfeld

کارل لگرفلد (کارل لاگرفلد) یک هنرمند و طراح مد آلمانی است که اینک در فرانسه مستقر است. او که پیش از این از گذشته زندگی شخصی خود فراری بود معتقد است در دهه ۱۹۳۰ به دنیا آمده است. شروع به کار او در دنیای مد در سال ۱۹۵۵ با دریافت تقدیرنامه پیر بالمین با موفقیت روبرو شد.

Karl Lagerfeld logo

او سه سال بعد به شرکت ژان پاتو رفت و ۵ سال در آنجا به کار پرداخت و دو مجموعه لباس‌‌‌‌های مجلسی ارائه داد. طراحی‌‌‌‌های اولیه او به خاطر یقه‌‌‌‌های کوتاه، پشت کوتاه لباس و دامن‌‌‌‌های کوتاه، جدید و متفاوت بود. با اینکه این مجموعه‌‌‌‌ها از طرف منتقدان مورد استقبال قرار نگرفت اما لگرفلد را مشهور کرد و به او این فرصت را داد تا به عنوان یک طراح مستقل برای برندهایی همچون تیزیانا، کلو، کورل و فندی به طراحی بپردازد. در سال ۱۹۸۳ به عنوان مدیر خلاق برند چنل استخدام شد و تا به امروز در آن شرکت باقی مانده است.

لگر فلد در سال ۱۹۸۴ برند انحصاری خود را تاسیس کرد و تا سال ۱۹۹۷ در آن به طراحی پرداخت. گالری لگرفلد در سال ۱۹۹۸ آغاز به کار کرد و همکاری موفقی با دیزل و اچ اند ام انجام داد. مجموعه لگرفلد و اچ اند ام در عرض دو روز به فروش رفت و این مجموعه در سال ۲۰۰۶ با نام کارل لگرفلد ارائه شد و او شراکت خود با ماسی و سفورا را آغاز کرد.

کارل لگرفلد همچنین برای تبلیغات برندهای چنل، فندی و برند خود به عکاسی می‌‌‌‌پرداخت. او از ستارگان مشهور برای مجلات  نیز عکاسی می‌‌‌‌کرد و کتاب عکس‌‌‌‌ها و طراحی‌‌‌‌های خود را منتشر کرد. عکس‌‌‌‌های متفاوت او با امضای پونی تیل، دارک گلاسس و گلاوز در زمینه جواهرات، هنر، عروسک، حیوانات خشک شده و عروسک‌‌‌‌های نخی جاودانی شد.

کارل لگرفلد از سال ۱۹۷۸ با ارائه عطر کلاسیک وارد دنیای عطرسازی شد. عطر های زنانه سان، مون و استارز، عطر های نمادین و بسیار موفق او در دهه ۱۹۹۰ بودند. امروزه عطر های این برند با همکاری شرکت تامی هیلفایگر تولید می‌‌‌‌شوند.

برند کارل لگرفلد تاکنون ۲۳ عطر تولید کرده است که اولین آن در سال ۱۹۷۸ و آخرین آن در سال ۲۰۱۷ بوده است. عطر های این برند با همکاری عطرسازانی همچون میشل گیرارد، سرژ ماژولیر، کریستین ناگل، ژان کریستف هرالد، سیسل ماتون، نیکلای بیلیو، سوفی لاب، کریستف ریناد، فیرمنیچ، ران وینگراد، برونو جووانوویک، ساندرین مالین، سوفی گراسمان، امیلی کوپرمن، مارک باکستن و الیور کرسپ ساخته شده‌اند.