0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (01)
قیمت
  • تومان0 تومان0
ادو پرفیوم ویسکی اند سدار وود Jo Malone London
  • 30
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Jo MALONE London

جو مالون یک طراح بریتانیایی است که کار خود را در صنعت عطرسازی به عنوان گل‌کار آغاز کرد. اشتیاق او به عطر در کودکی زمانی آغاز شده بود که سعی می‌کرد با گل‌های باغچه و صابون رنده شده عطر بسازد.

او که روزها به کار کاشت گل و شب‌ها به کار مراقبت‌های پوست صورت می‌پرداخت به مشتریانش روغن حمام گردو و زنجبیل هدیه می‌داد و همین امر باعث تقاضای بیش‌تر این روغن شد. در سال 1994 جو مالون اولین بوتیک خود را در لندن افتتاح کرد و در آن عطر، محصولات مراقبت از پوست و رایحه‌های خانگی به مشتریان عرضه می‌کرد. در سال 1999 نیز یک بوتیک دیگر در خیابان معروف اسلوان لندن افتتاح کرد.

برند جو مالون

جو جزو اولین نفراتی بود که طرفدار ترکیب عطر ها بودند. عطر های او که فقط زنانه بودند اغلب روی یک رایحه یا ترکیب ساده‌ای از دو یا سه ماده بودند. این رایحه را می‌شد به تنهایی یا با دیگر رایحه‌های این مجموعه به کار برد تا با قرار گرفتن چند بو روی پوست عطری مطلوب به‌دست آورد. بسته کرم‌های رنگ‌دار ساده اما فوق‌العاده او شریکی مناسب برای عطر های دلپذیر، لطیف و موقر این مجموعه بود. موفقیت جو مالون توجه صنعت عطرسازی را به خود  جلب کرد. شرکت استی لادر برند جو مالون را در سال 1999 خریداری کرد و جو به عنوان رئیس و مدیر خلاق شرکت تا سال 2006 باقی ماند. شرکت استی لادر به تولید عطرجدید تحت نام جو لادر ادامه داد و جو مالون با پشتیبانی مالی استی لادر توزیع عطر به نقاط مختلف دنیا را توسعه داد. در سال 2011 جو مالون بازگشت خود به صنعت عطرسازی را با برند جدیدی به نام جو لاوز که هنوز هم در بریتانیا به فروش می‌رسد اعلام کرد.

برند جو مالون تا کنون 97 عطر تولید کرده است که اولین آن در سال 1990 و آخرین آن در سال 2017 بوده‌اند. این عطر ها با همکاری عطرسازانی همچون جو مالون، آن فیلیپو، فابریک پلگرین، یان واسنیر، کریستین ناگل، ماری سالاماین، ژان کلود دلویل، بورلی بین، لوسین پیکت، پاتریشیا بیلودو، سلین بارل، دیوید اپل، کریستین پروونزانو، ماتیلد بیژائو، پیر نگرین و سرج ماژولیر ساخته شده‌اند.