0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (04)
پرفیوم بل امبر Jacques Fath
  • 200
ناموجود
پرفیوم کوراکو بی Jacques Fath
  • 200
ناموجود
پرفیوم گرین واتر Jacques Fath
  • 50
  • 200
ناموجود
پرفیوم ورس لو سود Jacques Fath
  • 200
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند JACQUES FATH

ژاک فت یک طراح مد فرانسوی بود که در سال ۱۹۱۲ در پاریس به دنیا آمد و یکی از تاثیرگذارترین طراحان مد بعد از جنگ در طراحی لباس بود. او در خانواده‌ای خلاق به دنیا آمد که طراح مد، نویسنده و نقاش بودند.

فت علاقه زیادی به مد و خلاقیت داشت بنابراین با ارائه اولین مجموعه لباس‌‌های رسمی خود در سال ۱۹۳۷ وارد دنیای مد شد. او صاحب یک سالن بود که چندین بار مکانش را در پاریس تغییر داد. او با مدل‌‌های معروفی کار می‌‌کرد و مجموعه‌‌های موفقی عرضه کرد.

Jacques fath logo

ژاک فت با مطالعه روی نمایشگاه‌‌ها، موزه‌‌ها و کتاب‌‌های مد خود را آموزش می‌‌داد. همچنین بعدها معلم درس طراحی مد به هنرجویان جوان شد که دستیاران و کارآموزان او شدند مثل هربرت جیونچی، گای لاروچ و والنتینو گاراوانی.

فت را در دهه ۱۹۵۰ به پرنسس کوچک لباس مجلسی پاریس می‌‌شناختند. این طراح خلاق محبوب دختران جوان پاریسی بود زیرا از چیزهای غیرمعمول مثل سکه‌‌های ساخته شده از پوست گردو و بادام استفاده می‌‌کرد.

فت در سال ۱۹۵۳ در اثر سرطان خود درگذشت و خانه مد او تا سال ۱۹۵۷ به فعالیت ادامه داد. در این مدت همسر بازمانده او اداره آنجا را به عهده داشت و یکی از موفقترین مجموعه‌‌های این برند در آن دوران با کمک دستیاران فت ارائه شد. مجموعه لباس‌‌های مجلسی او متوقف شد و شرکت شروع به تولید عطر، دستکش، جوراب و دیگر لوازم جانبی کرد.

برند ژاک فت پاریس از دل برند اصلی ژاک فت به وجود آمد و تمرکزش بر مشتریان جوان‌‌تر بود. این برند جدید از ترندهای روز پیروی می‌‌کرد و سبکی معنادار را در پیش گرفت. اولین عطر آن در سال ۱۹۵۳ دوباره عرضه شد. تا آن زمان این شرکت چندین عطر تولید کرده بود مثل: ژاک فت مردانه، یین، یانگ، فت دو فت با فرمولی جدید و ارائه دوباره در سال ۱۹۹۳، کاسوبل، اکسپرژن، کاناستا، آیریس گریس، فت لاو و گرین واتر ۱۹۴۷. این عطر ها تا سال ۱۹۹۲ تحت لیسانس اورئال تولید می‌‌شدند.

گروه لوکس فرانسه در سال ۱۹۹۲ مدیریت این خانه مد و محصولاتش را به عهده گرفت و پس از آن در سال ۱۹۹۶ گروه بانک ساگا آن را خریداری کرد. در سال ۱۹۹۷ به تملک گروه امانوئل کان درآمد. در سال ۲۰۰۲ به بخشی از گروه طراحان آلیانس تبدیل شد و دوباره در سال ۲۰۰۶ به فروش رسید. هر مالک با خود طراحان جدیدی به این شرکت آورد و سبک آن را احیا کرد.

شعار و تعهد امروزه این برند چنین است: خانه مد فت، سبکی پیشرو به سوی طراحی اصیل و شکوه منحصربه‌فرد اروپایی.

برند ژاک فت تا کنون ۳۴ عطر تولید کرده است که اولین آن در سال ۱۹۴۶ و آخرین آن در سال ۲۰۱۸ بوده است. عطر های این شرکت با همکاری عطرسازانی همچون رافائل هاری، ریموند چایلان، الیور گیلوتین، وینسنت روبرت، ماری سالاماین، آن فیلیپو، سیسیل زاروکیان و لوکا مافی ساخته شده‌اند.