0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (01)
50ml
  • 50
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Jacomo

ریشه شکل گرفتن برند جاکومو به اواخر دهه ۶۰ میلادی باز می‌گردد. در آن زمان صنعت پوشاک و عطر و ادکلن رو به رشد بود و روز به روز به متقاضیان رایحه‌های دل‌انگیز افزوده می‌شد. در همان زمان یک آمریکایی با نام جیمز کاپلن (James Kaplan) با ژرارد کورتین(Gerard Courtin) فرانسوی در نیویورک آشنا شد.

این دو جوان هر دو سودای ساخت عطر و ادکلن را در سر داشتند و به موسیقی و طراحی عشق می‌ورزیدند. ماحصل رفاقت و همکاری این دو نفر ایجاد برند جاکومو بود. جالب است بدانید حضور عبارت Ja در این نام از اسم James حکایت دارد و CO از نام Courtin گرفته شده است.

Logo Jacomo

ژرارد و جیمز یک فروشگاه شیک و لاچکری برای فروش پوشاک و لباس‌هایی که طراحی می‌کردند در نیویورک افتتاح کردند تا طرفداران مد را در معرض جدیدترین دستاوردهای خود قرار دهند.

از راه‌اندازی این فروشگاه حدود ۱۰ سال گذشت تا اینکه برند جاکومو اولین ادکلن خود با نام Eau Cendree را برای آقایان معرفی کرد. این ادکلن در کنار رایحه خوبی که داشت در یک بسته‌بندی بسیار شیک قرار گرفته بود و همین موارد باعث شد اولین ادکلن جاکومو مشتریان زیادی پیدا کند. یک سال بعد نیز عطر دیگری با نام chicane از جانب برند جاکومو برای بانوان معرفی شد.

محبوبیت‌ ادکلن‌های معرفی شده از جانب این برند باعث شد تا موسسان آن تمرکز بیشتری به ساخت ادکلن نشان دهند. جالب است بدانید ادکلن Chicane به‌رغم اینکه چیزی حدود نیم قرن از ساخت آن می‌گذرد هنوز هم تولید می‌شود و مشتریان زیادی دارد.

تقاضای زیاد برای عطر و ادکلن‌های جاکومو باعث شد تا این برند کارخانه‌ای را راه‌اندازی کند و در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی شاهد معرفی رایحه‌های جدیدتری بودیم که یکی پس از دیگری مورد توجه مشتریان واقع شد.

ادکلن Jamomo De Jacomo در سال ۱۹۸۰ میلادی برای آقایان معرفی شد و طرفداران بسیاری پیدا کرد. حدود ۵ سال بعد نیز جاکومو ادکلن Parfum Rare را برای بانوان عرضه کرد. این ادکلن در بسته‌‌بندی بسیار زیبایی راهی بازار شد و مدت‌ها بعد با نام جدید Coeur de parfum دوباره از جانب برند جاکومو تولید شد.

جاکومو همیشه در تولید محصولات جدید پیشتاز بوده است. این برند در دهه ۹۰ میلادی چندین عطر جدید برای آقایان و بانوان معرفی کرد. عطر Paradox در سال ۱۹۹۸ برای بانوان معرفی شد و یک سال بعد شاهد عرضه همین عطر با رایحه‌ای جذاب‌تر برای آقایان بودیم. این عطر ها‌ امروزه نیز تولید می‌شوند و با نام‌های Paradox Blue و Paradox Green در بازار عرضه می‌شوند.

داستان موفقیت برند جاکومو ادامه پیدا کرد تا اینکه نهایتاً در سال ۱۹۹۵ این برند توسط شرکت پاریسی Sarbec Cosmetics خریداری شد. این شرکت فرانسوی در یکی دو دهه اخیر تغییرات بنیادی در برند جاکومو لحاظ کرده است و عطر‌های تولید شده جاکومو در سال‌های ۷۰ تا ۲۰۰۰ میلادی نسبت به عطر های جدیدتر برند جاکومو از سال ۲۰۰۰ به بعد رایحه‌‌های متفاوت‌تری دارند. اما همان‌گونه که اشاره شد تمامی عطر هایی که برند جاکومو در ابتدای حضور خود تاکنون ساخته است همچنان تولید می‌شوند و در بازار نیز مشتریان زیادی دارند.

از سال ۲۰۱۰ به بعد شاهد تولید سری جدیدی از عطر‌های جاکومو در گروه رایحه‌‌های Art Collection بودیم. در ساخت این عطر ها از ایده‌های اولیه‌ مؤسسان برند جاکومو الهام گرفته شده بود. جاکومو با معرفی این عطر ها سعی کرد تا این برند معروف را یک بار دیگر به بازار بشناساند و در کنار رایحه‌‌ خوش، بسته‌بندی‌های زیبایی را برای عطر های جدید خود عرضه کرد.

در حال حاضر جاکومو چیزی حدود ۲۹ عطر و ادکلن مختلف را ارائه کرده است که تاریخچه ساخت بعضی از آن‌ها به سال ۱۹۷۱ میلادی باز می‌گردد و جدیدترین عطر جاکومو محصول سال ۲۰۱۸ است.

عطرسازان بزرگی مانند هنری برجیا، ادوآر فلشِیر، کریستین متیو، برنارد النا در ساخت رایحه‌های دل‌انگیز ادکلن‌ها و عطر های جاکومو همکاری دارند.

تمامی این موارد دست به دست هم داده‌اند تا برند جاکومو به‌ عنوان یکی از مطرح‌ترین برندها در صنعت عطرسازی شناخته شود و بدون شک در آینده نیز بیشتر از این برند و دستاوردهای جدید جاکومو خواهیم شنید.