0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. شامپو (01)
  2. شویند‌ه‌ها و پاک‌کننده‌ها (01)
  3. ضد التهاب (02)
  4. محصولات بدن (02)
٪15

کرم ارگانیک مناسب سوختگی پای کودک Jacklon

Special Price ‎118,700 تومان

قیمت عادی: ‎139,700 تومان

٪15

نشاسته نرم کننده پوست کودک Jacklon

Special Price ‎142,000 تومان

قیمت عادی: ‎167,000 تومان

ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Jacklon baby

خواسته همه‌ مادران، استفاده از بهترین محصولات بهداشتی برای حفظ سلامت فرزندانشان است. پوست کودکان و نوزادان نسبت‌به پوست بزرگسالان حساس‌تر است و به مراقبت‌های بیشتری نیاز دارد. pH و ضخامت لایه شاخی در پوست کودکان با بزرگسالان متفاوت است. فرایند جذب نیز در پوست کودکان بسیار بیشتر از فرایند جذب در پوست بزرگسالان بوده و درصد بیشتری از مواد موجود در کرم‌ها و شوینده‌ها را جذب می‌کند. بر همین اساس، پوست این گروه سنی در برابر مواد شیمیایی و حساسیت‌زا آسیب‌پذیرتر است. از سویی مواد مفید و طبیعی به دلیل جذب ببیشتر می‌توانند تأثیرات بسیاری بر پوست کودکان داشته باشند. امروزه استفاده از محصولات طبیعی و به‌ویژه طبیعی‌ارگانیک جایگاه ویژه‌ای در زندگی ما دارند.
سبک زندگی ارگانیک علاوه بر حفظ سلامت و منابع کره زمین، باعث سلامت پوست و مو شده و از آسیب‌ها و عوارض ناشی از مواد شیمیایی جلوگیری می‌کند. به دلیل حساسیت بیشتر پوست کودکان و نوزادان لزوم استفاده از محصولات ارگانیک برای کودکان بیشتر از بزرگسالان است.
محصولات کودک کمپانی جکلون با برند Jacklon Baby، صددرصد ارگانیک تولید می‌شوند و پزشکان متخصص تمامی این محصولات را آزمایش می‌کنند. این محصولات دارای گواهی ارگانیک بین‌المللی می‌باشند.