0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. شامپو (01)
  2. شویند‌ه‌ها و پاک‌کننده‌ها (01)
  3. ضد التهاب (02)
  4. محصولات بدن (02)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Jacklon baby

خواسته همه‌ مادران، استفاده از بهترین محصولات بهداشتی برای حفظ سلامت فرزندانشان است. پوست کودکان و نوزادان نسبت‌به پوست بزرگسالان حساس‌تر است و به مراقبت‌های بیشتری نیاز دارد. pH و ضخامت لایه شاخی در پوست کودکان با بزرگسالان متفاوت است. فرایند جذب نیز در پوست کودکان بسیار بیشتر از فرایند جذب در پوست بزرگسالان بوده و درصد بیشتری از مواد موجود در کرم‌ها و شوینده‌ها را جذب می‌کند. بر همین اساس، پوست این گروه سنی در برابر مواد شیمیایی و حساسیت‌زا آسیب‌پذیرتر است. از سویی مواد مفید و طبیعی به دلیل جذب ببیشتر می‌توانند تأثیرات بسیاری بر پوست کودکان داشته باشند. امروزه استفاده از محصولات طبیعی و به‌ویژه طبیعی‌ارگانیک جایگاه ویژه‌ای در زندگی ما دارند.
سبک زندگی ارگانیک علاوه بر حفظ سلامت و منابع کره زمین، باعث سلامت پوست و مو شده و از آسیب‌ها و عوارض ناشی از مواد شیمیایی جلوگیری می‌کند. به دلیل حساسیت بیشتر پوست کودکان و نوزادان لزوم استفاده از محصولات ارگانیک برای کودکان بیشتر از بزرگسالان است.
محصولات کودک کمپانی جکلون با برند Jacklon Baby، صددرصد ارگانیک تولید می‌شوند و پزشکان متخصص تمامی این محصولات را آزمایش می‌کنند. این محصولات دارای گواهی ارگانیک بین‌المللی می‌باشند.