0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (01)
ادو پرفیوم پرل دی گاردنیا Isabey
  • 50
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Isabey

برند ایزابی پاریس (Isabey Paris) را بارون هنری جیمز دی راسشیلد (Baron Henry James de rothshild) در سال ۱۹۲۴ تأسیس کرد. نام ایزابی در این برند از اسم ژان باپتیسته ایزابی (Jean Baptiste Isabey)، مینیاتوریست معروف فرانسوی الهام گرفته شده است. تولید محصولات شیک و لاکچری در این برند باعث شد تا نام ایزابی پاریس در مدت زمان کمی بر سر زبان‌ها بیفتد.

کیفیت عالی عطرهای برند ایزابی پاریس به اندازه‌ای بود که در آوریل سال ۱۹۲۵، عطر له کولیق دی ایزابی (Le Collier Disabey) مدال طلا را از هیئت داوران جشنواره آرتز دکوراتیو (of the arts decoratives)، برای ابتکار و نوآوری در صنعت‌عطرسازی از آن خود کرد. عطرهای ایزابی پاریس نه‌تنها رایحه‌ای بسیار خوش دارند، بلکه شیشه‌های این عطرها را نیز هنرمندانی نظیر جولیان ویارد (Julien Viard) و رنه لیلیک (Rene Lallique)، طراحی کرده‌اند. ذوق و قریحه‌ی این طراحان باعث شده است که این عطرها در شیشه‌هایی جواهرمانند قرار بگیرند و به‌تنهایی باعث زینت‌بخشیدن به میز آرایش شوند.

داشتن یکی از عطرهای ایزابی پاریس برای علاقه‌مندان عطرهای خوش‌بو لازم و ضروری به‌نظر می‌رسد. عطرهای ایزابی پاریس در خط تولید این برند با القاب شاعرانه و ادبی نام‌گذاری می‌شوند که در این زمینه می‌توان به عطرهای معروفی مانند لا روت دی اماراد (la route dmeraude)، لا امبر دی کارتاج (LaAmbre De Carthage)، لیس نوآر (Lys Noir)، لی شیپره سلتیک (Le Chypre Celtique) و له بلو دی شین (Le Bleu De Chine) اشاره کرد. این نام‌ها، خاطرات خوش مسافرت‌‌های طولانی را در ذهن مخاطب زنده می‌کند.

رویدادهای تاریخی باعث تعطیلی برند ایزابی پاریس در سال ۱۹۴۱ شد و پس از یک وقفه‌ی بلندمدت، در نهایت برند پانوژ (panouge) در سال ۱۹۹۹ آن را مجدداً راه‌اندازی کرد. همان گونه که مشتریان انتظار داشتند، برند ایزابی پاریس همانند گذشته شروع به ساخت عطرهای بسیار شیک و لاچکری در شیشه‌هایی ظریف و جذاب کرد. عطرهای ایزابی پاریس در بهترین فروشگاه‌های سراسر دنیا به‌فروش می‌رسند.

در حال حاضر ۱۲ عطر خوش‌رایحه را از ایزابی پاریس در بازار شاهد هستیم که تاریخ ساخت اولین آن‌ها به سال ۱۹۲۴ باز می‌گردد و جدیدترین عطر ایزابی پاریس در سال ۲۰۱۸ ساخته‌ شده است. طراحان معروفی مانند ژان ژاک (Jean Jacques) و کاترین سلیژ (Cathrine Selig)، در ساخت عطرهای ایزابی پاریس با این برند همکاری می‌کنند.