0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند HiPP

هر موفقیتی از یک ایده‌ی درخشان شروع می‌شود. جوزف هیپ برای اولین بار غذاهای کودک تولید شده توسط خودش را با توجه به رنج سنی آن‌ها را به بازار عرضه کرد و اینگونه بود که خانواده هیپ شکل گرفت.
خاندان هیپ عشق و علاقه‌ی خود به طبیعت و محصولات طبیعی را از نسلی به نسل دیگر منتقل کرده‌اند. در اواخر قرن 19 جوزف هیپ ایده‌ای انقلابی برای زمان خود داشت‌. زمانی که همسر او در شیردادن به دوقلوهایشان مشکل داشت، او نان برشته تخم مرغی را خرد می‌کرد و با شیر به بچه‌ها می‌داد و این گونه اولین نوع غلات کودکان به وجود آمد. امروزه ایده‌ی اولیه‌ی او به اندازه‌ای پیشرفت کرده که محصولات برند هیپ در سطح جهانی فروش دارند و در سال 1932 شرکت هیپ تاسیس شد.
در 1956 جورج هیپ یک صنعت تولیدی جدید برای محصولات کودک به وجود آورد. بعدها دیداری با دکتر هانس مولر که یک زیست شناس سوئیسی بود داشت که او را تشویق کرد تا متدی بوم شناختی برای پرورش میوه‌ها و سبزیجات به کار ببرد. برای شروع خانواده هیپ کشاورزی اورگانیکشن در مزرعه‌ای نزدیک خانه خود آغاز کردند.
بعد از مرگ جورج پسر 29 ساله‌ی او مسئولیت شرکت و ادامه دهنده‌ی ایده‌های بوم شناختی وی شد.
در آن زمان او برای پیدا کردن و تشویق کشاورزانی که همقدم با ایده‌هایش بودند، از مزرعه‌ای به مزرعه‌ی دیگر می‌رفت اما امروزه شبکه‌ای با بیش از 6000 کشاورز با شرکت هیپ همکاری می‌کنند.
نام هیپ بیش از نیم قرن است که روی کشاورزی بوم شناختی استوار است. شرکت با سازمان‌های مربوط به محیط زیست ارتباط نزدیکی دارد.
تولیدات شرکت هیپ به محصولات خوراکی کودک و نوزاد خلاصه نمی‌شود. طیف مطلوبی از محصولات مراقبت پوستی کودک و نوزاد و مادر نیز از تولیدات این شرکت هستند.