0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. محصولات بدن (01)
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Glysolid

گلیسولید روشی آلمانی برای رسیدگی به پوست‌‌‌های خشک، محافظت و بازیابی آن است.

گلیسولید به عنوان نرم کننده و تامین کننده مواد مغذی پوست عمل می‌‌‌کند. این محصول یک لایه محافظ روی پوست تشکیل می‌‌‌دهد که از خشکی جلوگیری می‌‌‌کند، پوست‌‌‌های ملتهب را التیام می‌‌‌دهد و نرم می‌‌‌کند. علاوه بر این به طور موثر محرک بازتولید سلولی است. ترکیبات موجود در گلیسولید در بهبود زخم‌‌‌ها، شکاف‌‌‌ها و بریدگی‌‌‌ها موثر است.

Glysolid logo

گلیسولید از دو ترکیب فعال و سالم یعنی گلیسیرین و آلتوئین ساخته شده است.

همه محصولات پوستی از گلیسیرین به مقادیر مختلف استفاده می‌‌‌کنند. حتی محصولاتی که در تبلیغات خود ادعای میزان بالای گلیسیرین می‌‌‌کنند فقط ۱۰ درصد گلیسیرین در محصولات خود دارند و اغلب روغن‌‌‌های معدنی یا نفتی را به عنوان مواد ارزان‌‌‌تر جایگزین آن می‌‌‌نمایند.

گلیسولید از ۵۰ درصد گلیسیرین تشکیل شده است. این محصول هیچ روغن معدنی یا نفتی جایگزینی ندارد. گلیسولید یک ماده نگهداره بسیار بهداشتی و سالم است که متناسب با روغن طبیعی بدن است. این ماده یک مرطوب کننده قوی است که نه تنها پوست را نرم می‌‌‌کند بلکه گردش خون را در زیر پوست بهبود می‌‌‌بخشد. این محصول همچنن ضدعفونت و باکتری است.

آلتوئین اصلی‌‌‌ترین ترکیب فعال گلیسولید است. این ماده عصاره‌ای از جوانه بسیاری از گیاهان درست شده است و ترکیبی است که از لحاظ دارویی تایید شده است. همچنین این ماده به‌خاطر رطوبت و مواد مغذی ارزشمند است و می‌‌‌تواند پوست را نرم و لطیف کند. تحقیقات نشان داده است که این محصول خاصیت تکثیر سلول و التیام سریع‌‌‌تر سلول‌‌‌های پوستی را دارد و در عین حال بازتولید و جایگزینی سلول‌های کهنه را تسریع می‌‌‌کند.

گلیسولید همراه با گلیسیرن به عنوان ترکیب اصلی و فواید دیگر آلتوئین فرمولی برازنده و البته مورد نیاز شماست.