0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (01)
قیمت
  • تومان0 تومان0
ادو پرفیوم آوت ریجس Frederic Malle
  • 100
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند FREDERIC MALLE

فردریک مال در سال 1962 در خانواده‌ای به دنیا آمد که در صنعت عطرسازی مشغول به کار بودند (پدربزرگش سرج هفلر موسس عطر کریستین دیور بود و مادر فردریک برای همین شرکت عطرسازی کار می‌کرد). او در سن نوجوانی وارد دنیای عطرسازی شد.

فردریک مال در سال 1986 تصمیم گرفت در زمینه تاریخ هنر در نیویورک تحصیل کند و تغییری در خود ایجاد نماید. او در آزمایشگاه عطرسازی Roure Bertrand Dupont مشغول به کار شد؛ در آنجا با مواد خام، ترکیبات و جنبه‌های مختلف کار عطرسازی آشنا شد که این دانش را از بهترین کارشناسان این حرفه آموخت.

فردریک با عطرساز دیگری به نام پیر بوردون برای ساخت عطر مردانه Mark Birley در سال 1996 همکاری کرد. بعد از 15 سال کار در این شرکت او آماده بود تا ماجرایی تازه را آغاز کند.

فردریک مال

فردریک مال در سال 2000 از 9 عطرساز برجسته دعوت کرد تا با فراق بال و خلاقیت و بدون هیچ محدودیت مالی از نظر ترکیبات و تکنولوژی، عطر های اصلی او را بسازند. این عطر ها در شیشه‌هایی با نام سازنده عطر بسته‌بندی می‌شدند. این عطر ها در فروشگاه‌هایی با طراحی ویژه به فروش می‌رسید که عکس سازنده هر عطر روی آن قرار داشت و عطر ها در یخچال نگه‌داری می‌شدند. بعدها این عطر ها به طور مشترک در فروشگاه‌های زنجیره‌ای سراسر دنیا به فروش رسیدند.

نتیجه این کار، موفقیت فوق‌العاده با نه عطر اصل و عطرسازانی در پشت هر نمونه بود که اکنون در صنعت عطرسازی به عنوان عطر های خاص معروف هستند. فردریک مال که خود را با عنوان "ویرایشگر عطر ها" توصیف می‌کند تا کنون با دیگر عطرسازان در این صنعت همکاری کرده است (که آن‌ها را "سازندگان عطر ها" می‌نامد) تا نمونه‌های بیشتری تولید کنند. این شرکت همچنین شمع، خشبو کننده‌های خانگی، صابون، و محصولات مراقبت از بدن نیز تولید می‌کند که همه آن‌ها با همان آزادی فکر و خلاقیت نه عطر اولیه ساخته می‌شوند.

فردریک مال تا کنون 28 عطر تولید کرده که اولین آن‌ها در سال 2000 و آخرین آن‌ها در سال 2017 تولید شده است. این عطر ها با همکاری عطرسازانی همچون ژان کلود النا، دومینیک راپیون، موریس راسل، برونو جوانویک، کارلوس بنایم، الیویا گیاکوبتی، پیر بوردون، ادموند رودنیسکا، رالف شویگر، ادوارد فلپیر، میشل رودنیسکا و سوفیا گروجمان ساخته شده‌اند.