0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
  1. تقویت کننده مژه و ابرو (01)
  2. سرم تقویتی ریشه مو (02)
  3. شامپو (11)
  4. ماسک و نرم کننده (03)

تونیک کراستم Eviderm

‎52,400 تومان

شامپو اوی ولوم Eviderm

‎30,300 تومان

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند EVIDERM

شرکت تولیدی آرایشی بهداشتی کیمیا فراز زیبایی سال ۱۳۸۸ با هدف تولید انواع محصولات آرایشی، بهداشتی، مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی و فرمولاسیون اختصاصی فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت کیمیا فراز زیبایی با پشتوانه قوی علمی تخصصی و همچنین با گردهمایی گروهی از پزشکان و متخصصان صنعت آرایشی و بهداشتی بنیان‌گذاری شده است.

شرکت اویدرم با حفظ اصالت محصولات خود، همواره در صدد پیشرفت و برخورداری از دانش روز دنیا می‌باشد، همچنین جدیدترین و مؤثرترین مواد اولیه معتبر ارائه شده در دنیا را بررسی نموده و در صورت تائیدیه و آزمایش‌های مکرر  واحد R&D در محصولات جدید خود استفاده می‌نماید .

مدیریت این شرکت با  الهام گرفتن از اندیشه های مثبت و منطقی معتقد است تداوم فعالیت کارآفرینانه نیازمند زیربنایی مستحکم است که با پرورش و تربیت نیروهای جوان حاصل می گردد.

از جمله دستاوردهای این شرکت ارائه مقالات تخصصی علمی، حمایت از تولیدکنندگان ملی (بهره گیری از عصاره‌های گیاهی درون مرزی)، ارائه سمینارهای متعدد و نشست‌های علمی می‌باشد.

نگاهی به محصولات و فعالیت‌های گروه آرایشی و بهداشتی اویدرم :

۱-   شامپو ضد ریزش مو و ضد شوره قوی مو  ← سال ۱۳۸۸

۲-   شامپو ضد شوره روزانه و متعادل کننده چربی مناسب موی چرب ← ۱۳۸۹

۳-   شامپو متعادل کننده چربی مناسب موی خشک ← ۱۳۹۰

۴-   محلول تقویت کننده و ضد ریزش موی سر ← ۱۳۹۱

۵-   محلول تقویت کننده و ضد ریزش موی سر و رول ابروی کراستم← ۱۳۹۲

۶-   شامپو مناسب موی رنگ شده و شامپو مناسب موی خشک و آسیب دیده ← ۱۳۹۳

۷-   شامپو تقویت کننده مناسب موی خشک و موی چرب ← ۱۳۹۴

۸-   صابون مناسب پوست خشک، پوست چرب، مرطوب کننده ← ۱۳۹۴

۹-   صابون آنتی باکتریال ، روشن کنده پوست، لایه بردار ← ۱۳۹۴

برنامه آتی ← تولید انواع کرم ها ( از قبیل کرم ضد آفتاب، کرم کودک )

شرکت اویدرم با تعامل مثبت و همکاری مؤثر با شرکت‌های پخش سراسر کشور محصولات خود را در کلیه استان‌ها، شهرستان‌ها و حتی مناطق دور افتاده در اختیار عموم قرار داده است و هیچ‌گاه کمی و کاستی از قبیل موجود نبودن محصول در داروخانه، معدومی یا مرجوعی محصول به دلیل بُعد مسافت و ... وجود نداشته و محصولات با صرف معقول‌ترین هزینه در اختیار تمامی اقشار جامعه قرار داده شده است.

همانگونه که مستحضر هستید کلیه محصولات از طریق داروخانه‌های سراسر کشور قابل دسترس می‌باشند که این موضوع، گواهی بر درمانی بودن محصولات دارد. بسیاری از مواد اولیه به‌کار گرفته شده برای اولین‌بار در محصولات این شرکت مورد استفاده قرار گرفته و با تأثیر بر سلول‌های بنیادی موجب بهبود و درمان زیرساختی مشکلات می‌باشند. در همین راستا راهکارهای اختصاصی جهت رفع مشکلات پوست و مو به صورت ارثی ( آندروژنیک) و غیر ارثی ( غیر آندروژنیک ) ارائه شده است.

استفاده از سورفکتانت‌های ملایم، اکتیوهای منحصربه‌فرد و عصاره‌های گیاهی مرغوب از جمله دیگر موفقیت‌های  فرمول محصولات می‌باشد که به هم‌افزایی و ترغیب مشتریان منجر شده است.

امروزه شرکت کیمیا فراز زیبایی یکی از خوش‌نام‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌های تولیدی بخش آرایشی و بهداشتی در ایران به‌شمار می‌رود.

خانواده بزرگ اویدرم تعهد به ارزش‌های اخلاقی را ارج می‌نهد و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان  و شرکای تجاری خود را جزء لاینفک مجموعه می‌داند. با عنایت ایزد منان «اعتماد» و «صداقت» به دو رکن اساسی شرکت تبدیل شده است و از اینکه هم‌میهمان عزیز، ما را به عنوان شرکتی پویا، کارآفرین، صادق و مسئولیت‌پذیر می‌شناسند خرسندیم.