0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
 1. بادی اسلیم (04)
 2. برنزه کننده (02)
 3. دئودورانت (01)
 4. دور چشم (08)
 5. روشن کننده (01)
 6. شویند‌ه‌ها و پاک‌کننده‌ها (14)
 7. ضد آفتاب (01)
 8. ضد التهاب (02)
 9. ضد جوش (04)
 10. ضد لک (08)
 11. ضد‌ چروک (06)
 12. لیفتینگ (11)
 13. ماسک ها (04)
 14. مرطوب کننده‌ها و آبرسان (12)
 15. بالم لب (01)

کرم ویتامین ESTHEDERM C

‎1,035,000 تومان

سرم وایت ESTHEDERM

‎428,000 تومان
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند ESTHEDERM

ژان نوئل تورل یک داروساز و شیمیدان فرانسوی متخصص در تکنولوژی سلولی، سرمایه زیادی را صرف تحقیقات در زمینه اکولوژی زیستی پوست کرده است و برندهای Institute Esthederm, Bioderma و Etat Pur را بنا نهاده است. این محقق که به بررسی اثرات خورشید علاقه داشت در دهه 1970 روشی متفاوت ابداع کرد تا پوست را در مقابل آفتاب محافظت کند که این روش برخلاف روش‌های قدیمی بود. این روش، بر اساس برنزه بهینه و محافظت طبیعی از پوست، یک روش کاملا ضد چروک ضد آفتاب است.

ژان نوئل

محصولات ضدآفتاب استدرم در مجله زن فرانسه بسیار مورد تحسین قرار گرفت. در پس این موفقیت این باور به وجود آمد که همه انواع پوست حق بهره بردن از آفتاب را دارند.

چروک، التهاب و لکه‌های تیره نشانه‌های آسیب آفتاب به پوست هستند که منجر به تولید محصولات بسیار معروفی همچون Bronze Repair, Adaptasun, Intolérances Solaires, PhotoReverse شده‌اند.

ژان نوئل تورل سپس تکنولوژی را ایجاد کرد که برای مراقبت از پوست صورت و بدن موثر بود و پایه فلسفه استدرم را چنین قرار داد: به‌کارگیری زیست‌شناسی در ارتقا زیبایی.

استدرم تبدیل به برندی شد که به زنان کمک می‌کرد با علائم چروک پوست مبارزه کنند.

محصولات انحصاری آب سلولی (مایع مشابه مایع میان بافتی)، ترمیمی (ترمیم پوستی)، UVinCellium (فیلتر پوستی و محافظ درون سلولی بدون ضدآفتاب) و سیستم کنترل زمان (آنتی-اکسیدان) برخی از شیوه‌های پیشرفته برای مبارزه با پیری هستند.

محصولات آب سلولی

او که در تحقیقات در زمینه میکروارگانیسم‌های پوستی و اکوسیستم آن پیشگام بود شیوه پاکسازی پیشرفته‌ای بنام اوسموکلین را ابداع کرد که توسط بسیاری از درمانگرهای زیبایی مورد استفاده قرار می‌گرفت. نتایج حاصل از روش‌های ماساژ درمانی این شرکت که با همکاری متخصصان اوستوپاتی و فیزیوتراپی تکامل یافت محبوب بسیاری از زنان در سراسر دنیاست.

امروزه تاثیر و عملکرد بالای فرمول‌های استدرم، اعتماد از سوی متخصصان صنعت زیبایی در جهان و وفاداری و تعهد مشتریان آن، این برند را به یکی از نقش اول‌های بخش مراقبت از پوست و ضدآفتاب تبدیل کرده است.

انستیتو استدرم

انستیتو استدرم

انستیتو استدرم یک شرکت تولید کننده محصولات مراقبت از پوست انحصاری و مستقل فرانسوی است. انستیتو استدرم بر پایه 35 سال تحقیقات و 80 فرمول انحصاری قرار دارد. این شرکت محصولات طبیعی و بادوام برای زیبایی طراحی می‌کند که تضمین شده هستند و با بیولوژی پوست بسیار سازگارند. به جای جستجوی راه حل‌های خارجی و موقتی، این محصولات پوست را بازآموزی و آن را وادار می‌کنند خود را بازسازی کند.