0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
نوع محصول
 1. ادو تویلت (02)
 2. ادو پرفیوم (01)
 3. عطر روغنی (02)
مناسب برای
 1. خانم‌ها (05)
رایحه
 1. شرقی (02)
 2. شیرین (03)
 3. میوه‌ای (02)
 4. گرم (01)
 5. گلی (03)
گروه محصول
 1. عطر و ادکلن‌ها (05)
قیمت
 • تومان0 تومان0
برند
 1. Escada | اسکادا (05)
ناموجود
ناموجود
ادو تویلت گرافیتی ESCADA
 • 100
ناموجود
ادو پرفیوم ابسولوتلی می Escada
 • 50
ناموجود
ادو تویلت آیلند کیس ESCADA
 • 100
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Escada

اسکادا یک گروه مد لوکس است که توسط مارگارتا و ولفگانگ لی در آلمان تاسیس شد. کلمه اسکادا در زبان پرتغالی به معنی راه‌پله است.

این شرکت که در سال ۱۹۷۸ در مونیخ شروع به کار کرد با لباس‌‌های مد خود که طرح و رنگ خاصی داشتند به شهرت رسید. اسکادا بیوتی در سال ۱۹۹۰ تاسیس شد و اولین عطر خود به نام اسکادا مارگارتا لی را ارائه داد که از نام یکی از موسسان این شرکت گرفته شده بود. بخش عطر سازی شرکت، تولید یک مجموعه موفق از عطر های زنانه و مردانه را در دهه ۱۹۹۰ آغاز کرد که تا قرن ۲۱ ادامه یافت.

escada logo

عطر های این برند مانند لباس‌‌هایش به دلیل بسته‌‌بندی‌‌های خاص و شیشه‌‌های غیرمعمولی مشهور شد. تاکید شرکت بر رایحه شکوفه میوه برای عطر های جوانان، مورد تایید بسیاری از افراد قرار گرفت و به قرار گرفتن این رایحه جزو دسته بندی عطر ها کمک کرد. اسکادا امروزه با همکاری شرکت‌‌های پروکتر و گامبل عطر تولید می‌‌کند.

برند اسکادا تا سال ۲۰۱۸، ۶۱ عطر تولید کرده است که اولین آن‌‌ها در سال ۱۹۹۰ بوده است. این عطر ها با همکاری عطرسازانی همچون پیر بوردون، الیاس ارمینیدیس، دومینیک راپین، فرانسیس کارون، میشل آلماراک، ریچارد ایبانز، استیو دمرکادو، ناتالی گراسیو ستو، لارن برویر، ژان میشل دوریز، سونیا کانستنت، آنیک مناردو، آرلین گیچارد، فیلیپ رومانو، سوفی لاب، فرانسیس کورکجیان، دوروتی پایوت، ژان لوییس گرابی و برتراند دوچافور تولیده شده‌اند.