0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (02)
ادو پرفيوم فیفت اونیو Elizabeth Arden
  • 125
ناموجود
ادو پرفيوم فیفت اونیو ان وای سی Elizabeth Arden
  • 125
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Elizabeth Arden

الیزابت آردن یک شرکت عطرسازی و محصولات آرایشی و مراقبت از پوست است که توسط کارآفرین کانادایی فلورانس نایتینگل گراهام در سال ۱۹۱۰ تاسیس شد. گراهام، نام الیزابت آردن را به عنوان نام حرفه‌ای و همچنین نام شرکت خود انتخاب کرد. تمرکز اصلی این شرکت روی لوازم آرایشی و مراقبت از پوست است. الیزابت آردن اولین مرکز ماساژ به نام «رد دور» را در منتهن تاسیس کرد که خیلی سریع به شهرهای بزرگ دنیا نیز کشیده شد.

elizabeth arden logo

الیزابت آردن در زمینه لوازم آرایش زنانه بسیار مبتکرانه عمل می‌کرد و آرایش چشم را به زنان امریکایی معرفی کرد و در زمینه تغییر کلی استایل فردی پیشرو بود.

اولین عطر این شرکت بنام بلوگراس در سال ۱۹۳۴ ارائه شد.

الیزابت آردن تا زمان مرگش در سال ۱۹۶۶ مدیریت شرکت را به عهده داشت. در اواخر قرن بیستم شرکت چند بار دست به دست شد و در نهایت در سال ۲۰۰۳ به تملک FFI درآمد که نام معتبر الیزابت آردن را همچنان برای شرکت حفظ کرد.

این برند به تولید لوازم آرایشی و مراقبت پوستی ادامه داد اما به ساخت عطر نیز روی آورد و لیست بلند بالایی از عطر ها را به نام خود و دیگر طراحان و ستارگان به بازار عرضه کرد. مراکز ماساژ با نام رد دور هنوز هم فعالیت می‌کنند و این شرکت این بخش از سابقه خود را با عطر رد دور در سال ۱۹۸۹ بیشتر به مشتریان معرفی کرد.

برند الیزابت آردن تا کنون ۶۹ عطر تولید کرده است که اولین آن‌ها در سال ۱۹۳۶ و آخرین آن در سال ۲۰۱۸ بوده است. این عطر ها با همکاری عطرسازانی همچون آنتونی لی، ادموند رودنیسکا، کلاد دیر، کارلوس بنایم، لوک دانگ، ژان مارک چایلان، جیمز کریودا، سوفیا گروژمان، رودریگو فلورز راکس، گیلائوم فلاواینی، کارولین ساباس، آن گاتیلیب، الیور گیلوتین، ماری پیر ژولیان، یان واسنیر، فرانسیس کورکجیان، کلر کاین، لارنت برویر، کلمنت گاواری، سوفی لاب و دیوید اپل ساخته شده‌اند.