0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول

کرم شب ایلوسنت Ego

‎206,800 تومان

کرم ایگودرم Ego

‎61,900 تومان

بالم لب کیو وی Ego

‎51,500 تومان

کرم دست کیو وی Ego

‎41,000 تومان

دئودورانت کیو وی ego

‎93,000 تومان

كرم شب كيو وی Ego

‎171,500 تومان

کرم ترک پا کیو وی Ego

‎92,900 تومان

کیو وی کیدز واش Ego

‎78,500 تومان

پماد ایگودرم Ego

‎61,900 تومان

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Ego

«اگو» هنگامی کشف شد که شیمی‌دان جوانی به نام «جرالد اوپنهایم» و همسرش «رائی» که یک پرستار بود، نیاز به وجود محصولی برای بازسازی و حفظ سلامت پوست را احساس کردند. آن‌ها در رخت‌شوی‌خانه منزلی که در حومه ملبورن داشتند «محلول حمام صمغ کاج اگو» را کشف کردند، که بعدها با نام «پاین تارسول» شناخته شد، که یکی از درمان‌های التهاب پوستی است و هنوز هم در استرالیا به‌طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آن زمان، تحقیقات اگو متوقف نشد و برای مراقبت از پوست و رفع نیازهای پوستی افراد مختلف، همواره در حال گسترش محصولات و روش‌های درمانی می‌باشد. 

جرالد و رائی اپنهایم

جرالد و رائی اوپنهایم

نام اگو(Ego)  مخفف حروف اول اسم اروین (Erwin) اپنهایم، پدر جرالد که یک متخصص پوست بود و جرالد  (Gerald) اوپنهایم (Oppenheim) است. با درگذشت جرالد اوپنهایم در سال ۱۹۹۵، او میراث خود یعنی اگو را برای خانواده‌اش به جای گذاشت. پسرانش، «آلن اوپنهایم» به‌عنوان مدیر عامل و «دیوید اوپنهایم» به‌عنوان عضو هیئت مدیره این شرکت انتخاب شدند. همسر آلن، دکتر «جین اوپنهایم» نیز مدیر علمی و تحقیقاتی این پروژه بود. حضور مالکان استرالیایی‌ اگو، باعث شد که محصولات دارویی آن به مدت ۶۰ سال در مسیر توسعه، تولید و بازاریابی داروهای نوآورانه مراقبت از پوست قرار داشته باشد. اگو، متخصص مراقبت از پوست است که پشتوانه علمی نیز دارد. محصولات اگو در استرالیا و برای تمامی مردم دنیا تولید می‌شوند. 


 ارزش‌های اگو

اگو از آغاز کار خود در سال 1953 تاکنون به عنوان یک کسب و کار خانوادگی، به طور مداوم محصولات مؤثر، با کیفیت و نوآورانه ارائه کرده و به عرضه بهترین درمان‌های پوستی ممکن برای مشتریان خود متعهد است و تا به حال آن‌چنان گسترش یافته که در عرصه‌های جهانی پیشتاز است. میراث اگو از یک سابقه قوی پزشکی و اخلاقی سرچشمه گرفته است که در تمام جنبه‌های کسب و کار خود با صداقت و شرافت عمل کرده و برای روابط خود با متخصصان بهداشت حرفه‌ای، مشتریان و کارکنان ارزش بسیاری قائل است. 

 اگو در سال 1986 جایزه کسب و کارهای کوچک را از دولت دریافت کرد.

«در اگو، ارزش‌های ما بخشی از فرهنگ و کسب و کارمان را تشکیل می‌دهند. این ارزش‌ها کیفیت محصولات ما را تایید می‌کنند و صداقت، تعهد ما به علم و فناوری و تمرکزمان را در کمک به بازسازی و حفظ سلامت پوست نشان می‌دهند».

آلن اپنهایم

بخشی از خط مشی‌های اگو از زبان الن اپنهایم به شرح زیر است:

کیفیت: کیفیت، روش زندگی اگو است.

  • محصولات با کیفیت: تحقیقات اگو بر روی محصولات با کیفیت بالاتر همراه با کاهش هزینه‌های آن (به نفع مشتریان) تمرکز دارد.
  •  فرآیندهای کیفیت و تولید: اگو به طور مداوم به بهبود فرآیندها و استاندارد محصولات تولیدی خود می‌پردازد و به منظور حصول نتیجه‌ای سازگارتر در مدت زمان بیشتر، بر روی تجهیزات با کیفیت سرمایه‌گذاری می‌کند.
  • شهرت به خاطر کیفیت: متخصصان بهداشت و درمان، محصولات اگو را به علت شهرت اگو در مبنای علمی داشتن و کیفیت توصیه می‌کنند. محصولات اگو به خوبی عمل می‌کنند، از این رو، مصرف‌کنندگان دوباره آن‌ها را خریداری کرده و به دیگران نیز پیشنهاد می‌کنند. داشتن چنین دانشی برای تولید بهترین محصولات، مایه غرور و افتخار اگو است.

 

 در سال 1976 بنا به درخواست بیمارستان Queen Victoria ملبورن  محصولات Q.V برای مراقبت‌های پوستی بیماران ساخته شد و با استقبالی که از این محصولات به عمل آمد با همین نام به داروخانه‌ها عرضه شد.

نوآوری: نوآوری در ذات اگو است.

  • محصولات نوآورانه: اگو از علم و انرژی خلاقه برای توسعه محصولات نوآورانه خود بهره می‌برد. در اگو، نوآوری در محصولات و سیستم‌ها با آغوش باز پذیرفته می‌شود، مرزها به چالش ‌کشیده می‌شوند. اگو برای مدت زمانی طولانی سرمایه‌گذاری کرده‌ و قصد دارد آن را در سرزمین‌ها و مدل‌های کسب و کار جدید گسترش ‌دهد.

  • همه کارکنان به نوآوری تشویق می‌شوند: مهم نیست که یک فرد در اگو چه وظیفه‌ای را بر عهده دارد، از کارکنان خواسته می‌شود که خارج از چارچوب‌های رایج فکر کرده، ایده‌های نوآورانه پیشنهاد داده و روش‌های کاری اگو را به چالش بکشند زیرا در عین حال که اگو از فرآیندهای عملیاتی استاندارد خود تبعیت می‌کند، اما از بهبود نوآورانه این فرآیندها نیز حمایت می‌کند.

 

خدمات: اگو برای کمک به مصرف‌کنندگان به وجود آمده است.

  • اگو برای بهبود کیفیت پوست مصرف‌کنندگان به وجود آمده است: به نظرات مشتریان خود گوش داده و نیازهای آن‌ها را پیش‌بینی می‌کند. اگو برای تمامی روابط خود که بر پایه اعتماد، ارتباطات باز و مشارکت اخلاقی قرار دارد، ارزش قائل است.
  • خدمات عالی: اگو در تلاش است تا به مشتریان، توزیع‌کنندگان و متخصصین مراقبت‌های بهداشتی، خدمات عالی ارائه نماید. همچنین در تلاش است تا مشتریان اگو را به حامیان آن تبدیل کند!
  •  خدمت به جامعه: در اگو آشکارا به جلب رضایت مشتری و حمایت از سازمان‌های خدمات اجتماعی پرداخته می‌شود.