0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
 1. اسپری و روغن ساقه مو (02)
 2. سرم تقویتی ریشه مو (05)
 3. شامپو (10)
 4. ماسک و نرم کننده (01)
 5. مرطوب کننده دست (01)
 6. شویند‌ه‌ها و پاک‌کننده‌ها (04)
 7. ضد آفتاب (02)
 8. ضد جوش (03)
 9. ضد لک (03)
 10. مرطوب کننده‌ها و آبرسان (02)
 11. مکمل خوراکی (01)
 12. بالم لب (01)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند DUCRAY

فعالیت دوکری در دهه ۳۰ میلادی و پیش از جنگ جهانی دوم آغاز شد. «آلبرت دوکری» بنیانگذار این کار بود؛ او فرزند یک متخصص پوست بود و هنگامی‌که فهمید شامپوهای موجود در سالن‌های زیبایی کیفیت نامطلوبی دارند، تصمیم به انجام این کار گرفت. در آن دوران شامپوها با استفاده از پودر صابون تولید می‌شدند و باید پیش از مصرف در آب حل می‌شدند. این شامپوها، حاوی مواد قلیایی بودند که باعث آسیب‌رسانی به مو می‌شدند.

دوکری

آلبرت دوکری اولین شامپوی آرایشی بهداشتی را ابداع کرد و آن را با عنوان «لیک ساونز» به بازار عرضه کرد.

 او از نشانه‌ها و علائم موها به عنوان راهنمای خود استفاده کرد و از صمغ درخت کاج، عصاره بابونه برای موهای بور، عصاره پاناما برای موهای چرب و تخم مرغ برای موهای معمولی شامپوهایی تولید کرد. این محصولات جدید فارغ از کیفیت بالا، طبیعی نیز بودند. شامپوهای آماده مصرف در آن دوران به تازگی به بازار راه یافته بودند و محصولات آرایشی- بهداشتی فرصت آن را داشتند که بازار را از آن خود کنند.
محصولات تخصصی پوست و مو هر روز بیشتر و بیشتر می‌شدند تا انتظارات و نیازهای تمامی افراد، از متخصصان حوزه سلامت گرفته تا مصرف‌کنندگان را برآورده کنند. با این حال، دوکری به این مورد بسنده نکرد. سال ۱۹۸۵ مصادف با کشف بازار جدیدی تحت عنوان بازار محصولات مراقبت از پوست و ورود «ایکتیان» (اولین کرم ضدآکنه و آب‌رسان برای رفع خشکی پوست) به بازار بود. این کرم پرطرفدار، با عنوان «کرم آب‌رسان شماره ۱» مخصوص صورت و بدن معرفی شد و در داروخانه‌ها به فروش می‌رسید. این محصول، ترکیبی از آب‌رسانی زیاد همراه با بافت دلپذیر و رایحه بی‌همتا بود که امروزه نیز پس از گذشت ۲۵ سال از تولید آن، همچنان تولید شده و به فروش می‌رسد. امروزه، آزمایشگاه‌‌های پوست‌شناسی دوکری برای مراقبت از پوست و مو بیش از ۶۰ محصول ارائه کرده‌اند.

آلبرت دوکری پس از ابداع شامپوهای آماده مصرف و درمانی، تجارت خود را «آرایش و بهداشت مو» نام‌گذاری کرد. دوکری انسانی بلند پرواز بود و بنابراین به جای آن که محصولات خود را در سوپر مارکت‌ها عرضه کند، به دنبال آن بود که آن‌ها را به داروخانه‌ها ببرد.دوکری در انجام تحقیقات پوست‌شناسی و آرایشی با مرکز «پیرفابر» همکاری می‌کند، اما فارغ از تمامی این مسائل، شرکای اصلی دوکری متخصصان بهداشت، پزشکان متخصص و داروسازان هستند. آزمایشگاه‌های پوست‌شناسی دوکری خود را وقف تحقیق در زمینه سلامت و بهداشت پوست و مو کرده‌اند.

دیدگاه علمی

آزمایشگاه‌های پوست‌شناسی دوکری مهارت‌های خود را بر اساس دیدگاه‌های کاملا علمی بنا کرده‌اند. یکی از بزرگ‌ترین اهداف آن‌ها، درک کامل مکانیزم‌های تشکیل‌دهنده پوست و مو همراه با مشکلات خاص آن است. ارزیابی علمی مستمر با همکاری مرکز تحقیقاتی پیرفابر و متخصصان برجسته، آزمایشگاه‌های پوست‌شناسی دوکری را قادر ساخته است تا بهترین راه حل‌های ممکن را برای نیازهای پوست و مو مصرف‌کنندگان ارائه دهند.

آزمایشگاه‌های پوست‌شناسی دوکری همواره همکار باوفای متخصصان پوست، پزشکان عمومی و داروسازها بوده‌اند تا محصولات زیر را به کمک یکدیگر ارائه دهند: 

 • محصولات درمان اولیه مشکلات پوست و مو 
 • محصولات مکمل نسخه‌های دارویی 
 • محصولات حفظ سلامت پوست و مو 

 

 مواد اولیه استاندارد

تخصص علمی برند دوکری اجازه افزودن یک یا چند ماده اولیه را به محصولات می‌دهد و این موادد اولیه به‌گونه‌ای دقیق انتخاب شده‌اند تا از نظر تاثیرگذاری و دوام محصولات، بیشترین هم‌خوانی را با نظر مشتریان داشته باشد. بعضی از مواد اولیه استاندارد محصولات دوکری به این شرح هستند:
وازلین/ گلیسیرین (ایکتیان)، اسید ازلیک (ملاسکرین)، سیکلوپیرو زولامین- پریتیون زینک (اسکوانرم)، کرتیول (کرتیول پی. اس. او)، فرو سولفات (آناکاپز) و غیره.
همچنین، مواد اولیه اصلی (تخصص گیاه‌شناسی پیر فابر) در محصولات دوکری وجود دارند که بدین شرح هستند:
هیدروکسی دسین (ایکتیان اچ دی)، سابال سرولاتا (سابال، اسکوانرم)، روسکوس (آنافاز)، میرتاسین (کراکنی ۱) و غیره.
حتی بعضی از مواد اولیه کاملا نوآورانه هستند که به عنوان نمونه می‌توان به تتراپپتید (نئوپپتید)، تراهالوس (ایکتیان) اشاره کرد.

تخصص بالینی

تمامی محصولات دوکری ناشی از برنامه‌های دقیق در بهبود کیفیت مواد اولیه هستند اما این امر بدون ارزیابی‌های بالینی محصولات عرضه شده ممکن نیست. بررسی‌های بالینی همواره تاثیرگذاری و دوام محصولات را تحت نظارت متخصصان پوست ارزیابی می‌کنند تا بدین‌سان محصولات کاملا سازگار به بازار عرضه شوند. فرمول‌های حاصل، همواره از فیلتر سختگیرانه‌ترین استانداردها رد می‌شوند تا بدین‌سان کیفیت ثابت در کنار تاثیرگذاری مطلوب و دوام تضمین شود.

جایگاه بین‌المللی

برند دوکری می‌خواهد تا حد ممکن به مشتریان خود نزدیک باشد. به همین علت در بیش از ۶۰ کشور جهان حضور فعال دارد. نزدیکی و تاثیرپذیری این امکان را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا فارغ از نوع مشکل و نوع پوست و مو، فرصت یافتن بهترین راه حل‌ها را داشته باشند.