0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (02)
ادو پرفيوم بی دلیشز او سو اینتنس DKNY
  • 100
ناموجود
ادو پرفیوم مای ان وای DKNY
  • 100
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند DKNY

 دونا کاران یکی از پیشتازترین برندهای بین‌المللی در زمینه لباس، لوازم جانبی و سبک زندگی است. کاران این شرکت را در سال 1984 همراه آخرین همسرش استفان ویس تاسیس کرد.

اشتیاق کاران برای جین‌های بی‌نقص و تمایلش برای پوشاندن لباس‌های زیبا به دخترش گبی سبب تولد برند DKNY در سال 1989 شد. این برند چنان مشهور شد و توسعه یافت که زیرمجموعه‌هایی مثل شلوار جین، کیف و کفش، لباس زیر و لباس‌های بچه‌گانه DKNY از آن منشعب شد. این برند همچنین تولید لوازم جانبی و کفش نیز دارد تا ظاهر خود در شهر نیویورک را حفظ کند.

لوگوی DNKY

اولین عطر دونا کاران در سال ۱۹۹۲ تولید شد. این برند در دهه ۱۹۹۰ با همکاری استی لادر عطر های جدیدی برای بانوان و آقایان را تولید کرد.

این شرکت در سال 1996 تبدیل به یک شرکت سهامی عام شد و پنج سال بعد در تملک مالک کنونی‌اش لوییس ویتون درآمد که یک کلکسیونر اشیای لوکس است. عطر های این برند همچنان با نام شرکت دونا کاران و برند DKNY تولید می‌شوند.

هدف شرکت دونا کاران به عنوان یک شرکت طراح، ارائه مدهای بین المللی نیویورک در طراحی، بازاریابی و سبک زندگی به مشتریانش در کل جهان است. این برند بیشترین خلاقیت، کمال، کیفیت و ابداع را در محصولاتش به کار می‌گیرد.

شرکت دونا کاران تا به امروز ۱۴۱ عطر تولید کرده که اولین آن در سال ۱۹۹۲ و جدیدترین عطر این مجموعه در سال ۲۰۱۷ تولید شده است. عطر های دونا کاران با همکاری عطرسازانی چون Rodrigo Flores-Roux, IFF, Alberto Morillas, Harry Fremont, Trudi Loren, Yann Vasnier, Calice Becker, Anne Flipo, Maurice Roucel, Olivier Gillotin, Pierre Negrin, Jean-Marc Chaillan  و  Yves Cassar ساخته می‌شوند.