0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
 1. برس (12)
 2. خط چشم (01)
 3. رژ لب (04)
 4. رژ گونه (01)
 5. ریمل (04)
 6. سایه چشم (01)
 7. شویند‌ه‌ها و پاک‌کننده‌ها (01)
 8. لیفتینگ (01)
 9. مداد ابرو (01)
 10. مداد لب (01)
 11. مداد چشم (03)
 12. پنکیک (03)
 13. کرم پودر‌ها (01)
 14. کانسیلر دور چشم (02)
کرم پودر لایتنینگ diego dalla palma
 • 2+
ناموجود
رژ لب مات diego dalla palma
 • 2+
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
پنکیک چرب diego dalla palma
 • 2+
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
رژ لب کلاسیک diego dalla palma
 • 10+
ناموجود
پنکیک خشک diego dalla palma
 • 1+
ناموجود
diegodallapalma-lip-gloss-df104012
 • 4+
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند diego dalla palma

گروه دیگو دالاپالما شامل چندین مجموعه است: بخش تحقیقات در زمینه لوازم آرایشی، بخش تحقیقات و آزمایشگاه‌های پوست‌شناسیRVB ، که در سبک و شیوه بیان، همپوشانی زیادی با اسطوره این برند معروف جهانی یعنی دیگو دالا پالما دارند.

 از یک سو، HIM یک برند تخصصی و خارق‌العاده است؛ از سوی دیگر  HERیک شرکت حرفه‌ای همراه با آزمایشگاه‌های تخصصی فوق‌العاده است. همسویی دیگو دالاپالما و آزمایشگاه‌های پوست‌شناسی RVBباعث شده است تا تخصص و کیفیت آن‌ها یک داستان رمانتیک مدرن ایجاد کند تا باعث شود میلیون‌ها نفر عاشق و دوست‌دار تحقیقات علمی و زیبایی خاص ایتالیایی شوند.

خلاقیت، شکوه و زیبایی، ارزش‌هایی هستند که باعث شده‌اند مردم سراسر جهان عاشق محصولات ایتالیا شوند. گروه دیگو دالاپالما، امروزه یک صنعت آرایشی و زیبایی است که در 54 کشور شناخته شده است. محصولات این گروه باعث شده است که افراد زیادی در سرتاسر دنیا با زبان خلاقانه اما قابل‌درک‌ این برند ارتباط برقرار کنند.

محصولات آرایشی

محصولات دیگو دالاپالما، با تمرکز بر نوآوری، بر پایه استفاده از ترکیبات مدرن و به‌روز دنیا، تولید شده‌اند. این شرکت همواره در پی آن است که به تمایلات افراد پی ببرد و مجموعه‌ای را عرضه کند که برای هرچهره‌ای مناسب باشد. تنها عده اندکی مطلعند که دیگو‌ دالاپالما سالیان متمادی به عنوان آرایشگر تئاتر مشغول فعالیت بوده است. دیگو‌ دالاپالما آرزو داشت که دیگران را از رموزی که در آن لحظات سحرانگیز فرا گرفته بود، آگاه سازد. به همین دلیل است که مصرف‌کنندگان می‌توانند محصولات منحصربه‌فردی را که در بسیاری از نقاط جهان ناشناخته هستند پیدا کرده و از آن‌ها برای آماده سازی صورت قبل از آرایش استفاده کنند. همچنین درمجموعه محصولات این برند، اقلامی به چشم می‌خورند که مدت زمان ماندگاری آرایش بر روی صورت را افزایش می‌دهند بدون آنکه آرایش شما را بپوشانند یا صورت شما را پف‌کرده نشان دهند.

محصولات پوستی

پیش‌نیاز اساسی برای دستیابی به چهره‌ای بی عیب و نقص، داشتن پوستی سالم است. به همین علت است که دیگو دالاپالما تصمیم گرفت در این زمینه نیز تحقیقاتی انجام دهد و بدینسان محصولات مراقبت از پوست خود را گسترش دهد. این گروه با بهره‌گیری از برنامه‌های زیبایی متعدد، دانش عمیقی از انواع پوست و نیازهای آن به دست آورد. محصولات دیگو دالاپالما با بهره‌گیری از تکنولوژی جدید و مواد اولیه فعال که وظیفه تأمین، آب‌رسانی و جلوگیری از پیری پوست را دارند، روز به روز پیشرفت کرده و تنوع بیشتری می‌یابند.

محصولات مو

مو، به مثابه قاب صورت و جوهره زیبایی هر خانم است و معمولا نخستین چیزی است که بانوان در هنگام تغییر دادن چهره خود، آن‌ را دگرگون می‌کنند. دیگو دالاپالما میلانو تصمیم گرفت تا خط تولید محصولات مراقبت از مو را ایجاد کند و سنت‌های رایج این صنعت را بشکند. هدف آن‌ها به‌کارگیری ابزارها و محصولاتی بود که به هر بانویی این امکان را بدهد که ظاهر خاص خود را طراحی و اجرا کند. این خط تولید، سرشار از زیبایی و فریبندگی و در آن واحد، شامل مجموعه‌ای است که از موها مراقبت نیز می‌کنند. شامپوها، محصولات درمانی و اکسیرهای ارزشمند این مجموعه، حالت هر مدل مو را حفظ می‌کنند و از خواص آن‌ها مراقبت می‌کنند تا بدینسان مراقبت از مو به صورت دائم و حرفه‌ای صورت پذیرد.